W Krakowie padła główna wygrana w grze Lotto! Zainwestował drobniaki, a zgarnął fortunę

i

Autor: _Alicja_/cc0/pixabay Zwycięski kupon Mini Lotto został wysłany w punkcie przy ul. Młodej Polski 24 w Krakowie.

W Krakowie padła główna wygrana w grze Lotto! Zainwestował drobniaki, a zgarnął fortunę

2022-06-02 11:33

W Krakowie padła główna wygrana w grze Lotto! Graczowi, który zwycięski kupon wysłał w punkcie przy ul. Młodej Polski 24, dopisało szczęście podczas losowania Mini Lotto. Wystarczyło poprawnie wytypować pięć liczb, zainwestować drobniaki i na konto farciarza trafiła fortuna. Nagroda była wyjątkowo okazała, ponieważ podczas losowania padła tylko jedna "piątka".

W Krakowie padła główna wygrana w grze Lotto! Zainwestował drobniaki, a zgarnął fortunę

W Krakowie przy ulicy Młodej Polski 24 został wysłany zwycięski kupon Mini Lotto, który dał graczowi wygraną w wysokości 295 363 zł. Szczęściarz był jedyną osobą, która podczas wtorkowego (31 maja) losowania poprawnie wytypowała 5 z 42 liczb. "Czwórką" musiało zadowolić się 216 graczy (otrzymają po 547 zł), a "trójkę" trafiło 7527 osób (wygrali po 23,6 zł). Główną wygraną dało farciarzowi skreślenie następujących liczb: 2, 8, 18, 22 i 31.

Pojedynczy zakład w Mini Lotto kosztuje zaledwie 1,5 zł. Gracz może skreślić liczby samodzielnie lub zdać się całkowicie na los i wybrać metodę na "chybił-trafił". Losowania Mini Lotto odbywają się codziennie o godz. 21.50. Jak dotąd, rekordową wygraną Mini Lotto w Krakowie jest osiągnięcie gracza, który 5 grudnia 2020 roku zgarnął 365 859,30 zł.

PRZECZYTAJ: Barbara Nowak znalazła winnego niszczenia więzów rodzinnych. Takiej odpowiedzi mało kto się spodziewał

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50 zł. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy, jednak w przypadku kilku szczęśliwych kuponów, jest ona dzielona na wszystkich graczy.

ZOBACZ: Nie ma drogiego auta, ale posiada 22 obrazy i miliony na koncie. Oto majątek Jacka Majchrowskiego

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Podpaliła i zabiła męża tyrana pod Skierniewicami. Sąd okazał wyrozumiałość