Sławno ma nowego multimilionera! Rozbił ogromną kumulację w Lotto

i

Autor: qiesnusantara26 / CC0 / pixabay, SE.pl Sławno ma nowego multimilionera! Rozbił ogromną kumulację w Lotto

Ale farciarz!

Sławno ma nowego multimilionera! Rozbił ogromną kumulację w Lotto

Mieszkaniec Sławna (woj. zachodniopomorskie), nieco przed terminem, sprawił sobie wyjątkowy prezent mikołajkowy, rozbijając kumulację w Lotto i zgarniając czwartą najwyższą w historii gry wygraną. Na jego konto trafi ogromna fortuna, dzięki której zafunduje sobie luksus do końca życia.

4, 20, 25, 26, 40, 49 - to właśnie te liczby przyniosły szczęście graczowi, który postanowił kupić kupon Lotto w punkcie przy ul. Witosa w Sławnie. W minioną sobotę, 3 grudnia 2022 r. została rozbita kumulacja i padła czwarta najwyższa w historii gry Lotto wygrana - 33 357 545,90 zł. W tym przypadku w pełni zadziałało szczęście i ślepy los. Kupon został wypełniony metodą chybił-trafił.

Szczęśliwy gracz zgarnie ogromną kwotę 33 357 545,90 złotych, pomniejszoną o podatek. Rekordową wygraną wciąż pozostaje "szóstka" z 16 marca 2017 roku, którą odnotowano w Skrzyszowie. Było to 36 726 210,20 zł.

Jak grać w Lotto?

W Lotto można grać na różne sposoby: na chybił trafił, wykorzystując swoje ulubione lub ostatnie kupony lub po prostu wpisać swoje szczęśliwe liczby. Należy wybrać 6 z 49 liczb. Na kuponie może się znaleźć maksymalnie 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje tylko 3 zł.

W grze systemowej typujesz więcej liczb w zakładzie – od 7 do 12 spośród 49, a tym samym zwiększasz swoje szanse na wygraną i wygrywasz więcej.

Dzięki grze z Plusem, liczby z Twojego zakładu Lotto biorą udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych. Dodanie Plusa do zakładu to tylko złotówka! Graj na wiele losowań lub subskrybuj kupon.

Możesz grać na 10 kolejnych losowań lub subskrybować kupon, aby brał udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu odwołania subskrypcji. Dzięki temu nie ominiesz swojego szczęśliwego dnia!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki