Gdzie w Krakowie są najlepsze lodziarnie? Internauci nie mają wątpliwości [GALERIA]

2021-07-24 6:00
Gdzie w Krakowie są najlepsze lodziarnie? Internauci nie mają wątpliwości
Autor: StockSnap/cc0/pixabay Smakosze wymieniają się w internecie opiniami na temat poszczególnych lodziarni.

Lato to idealny czas na odwiedzenie lodziarni i skosztowanie przysmaków, które przygotowują one dla swoich klientów. Tego typu lokali w Krakowie nie brakuje. Wiele osób ma swoje ulubione i korzysta wyłącznie z ich usług, jednak inni wolą nie ograniczać się do jednego lokalu, tylko porównać oferty dostępne na rynku. Gdzie w Krakowie są najlepsze lodziarnie? Internauci sami chętnie odpowiadają na to pytanie, wystawiając w serwisie Google oceny poszczególnym lodziarniom.

Gdzie w Krakowie są najlepsze lodziarnie?

Szukasz najlepszej lodziarni w Krakowie, albo chcesz spróbować nowych smaków? Oferta tego typu lokali w mieście jest ogromna. Miłośnicy orzeźwiających deserów mają w czym wybierać. Chętnie też dzielą się w internecie swoimi opiniami na temat poszczególnych lodziarni. Niektóre z nich doczekały się już nawet ponad 2000 ocen. Poniżej prezentujemy ranking Google najlepszych lodziarni w Krakowie (stan na lipiec 2021 r.). Pod uwagę braliśmy tylko te lokale, które mają więcej niż zaledwie kilka ocen. Sprawdźcie, czy już byliście w tych lodziarniach. A może macie własne ulubione lokale? Podzielcie się ich nazwami z innymi użytkownikami internetu. Zapraszamy do komentowania.

PRZECZYTAJ: Kraków: Biskup Jan Szkodoń przyjmował małoletnią w prywatnym mieszkaniu. Jest decyzja Watykanu

ZOBACZ: Domowa awantura w Nowej Hucie. Policjant otrzymał ciosy nożem

Produkował mieszanki dopalaczy, a potem sprzedawał na krakowskim Rynku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE