Domowa awantura w Nowej Hucie. Policjant otrzymał ciosy nożem

2021-07-23 10:26
Domowa awantura w Nowej Hucie. Policjant otrzymał cios nożem
Autor: Shutterstock zdjęcie ilustracyjne

Policjant odniósł rany kłute, podczas wczorajszej (22 lipca) interwencji, do której doszło w jednym z bloków przy ulicy Bohomolca w krakowskiej Nowej Hucie. Mundurowi przyjechali tam w związku ze zgłoszeniem sąsiadów awanturującego się mężczyzny. Agresor kilkukrotnie ugodził funkcjonariusza ostrym narzędziem. Na szczęście obrażenia nie zagrażają życiu policjanta.

Dramatyczny finał awantury w Nowej Hucie. Policjant ugodzony nożem

W czwartek (22 lipca) w godzinach popołudniowych krakowski policjant został ugodzony nożem. Jak podaje portal Kraków112.pl, do zdarzenia doszło w jednym z bloków przy ulicy Bohomolca w Nowej Hucie. Mundurowi interweniowali w tym miejscu po otrzymaniu zgłoszenia od sąsiadów awanturującego się mężczyzny. Zjawienie się funkcjonariuszy wcale nie uspokoiło sprawcy zamieszania, a wręcz przeciwnie. Zaczął się on zachowywać agresywnie również wobec policjantów. Jednego z nich kilkukrotnie ranił nożem. Na miejsce skierowano kilka dodatkowych patroli, dzięki czemu udało się powstrzymać niebezpiecznego mężczyznę. Odpowie on teraz za napaść na funkcjonariusza. Zraniony przez niego policjant z Ogniwa Interwencyjnego KMP Kraków został przetransportowany karetką pogotowia ratunkowego do szpitala. Na szczęście obrażenia zadane przez napastnika nie zagrają życiu poszkodowanego. 

PRZECZYTAJ: Oświęcim: 16-letni nożownik zaatakował młodszego chłopca

ZOBACZ: Tragedia na os. Kościuszkowskim: Grzegorz zabił z zazdrości o Andżelikę? Jutro pogrzeb Krzysztofa [WIDEO]

Produkował mieszanki dopalaczy, a potem sprzedawał na krakowskim Rynku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE