Grybów. Samochód osobowy potrącił staruszkę. Nagranie ku przestrodze [WIDEO]

2018-08-22 18:55
Uwaga nagranie jest drastyczne!
Autor: Portal DTS screen Uwaga nagranie jest drastyczne!

W sobotę (18 sierpnia) na rynku w Grybowie (pow. nowosądecki) doszło groźnego wypadku. Samochód osobowy potrącił kobietę przechodzącą przez ulicę. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery pobliskiego monitoringu.

Film jako pierwszy opublikował portal "Dobry Tygodnik Sądecki". Na nagraniu widać starszą kobietę poruszającą się o lasce. Staruszka decyduje się przejść przez ulicę w miejscu do tego nieprzeznaczonym. W pewnym momencie uderza w nią samochód marki Jaguar. Siła uderzenia jest tak duża, że kobieta zostaje odrzucona na chodnik.

Czytaj też: "Będzie Pan miał przesrane". Warszawianka próbowała wymusić interwencję ratowników TOPR

- Kierujący jaguarem był trzeźwy. Mężczyzna, jak i pasażer pojazdu nie odnieśli żadnych obrażeń, a kobieta została przewieziona do sądeckiego szpitala. Z ustaleń poczynionych w szpitalu wynika, że jej obrażenia nie są poważne - informuje Iwona Grzebyk-Dulak, Oficer Prasowa sądeckiej policji portal "DTS".

Czytaj też: Pielęgniarka z Krakowa uratowała mężczyznę, który tonął w Bałtyku

Zobacz TO WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE