"Jakby nie biegły to bym je jeb**ł". Drogowy pirat omal nie zabił! [WIDEO]

2019-07-12 11:18
Jakby nie biegły to bym je jeb**ł. Drogowy pirat omal nie zabił!
Autor: YouTube

Policja w Zakopanem szuka drogowego pirata, który omal nie potrącił na przejściach dla pieszych kilku osób, a następnie wrzucił nagranie pokazujące swój wyczyn do sieci. 

Kierowca z Zakopanego wykazał się niewiarygodnym idiotyzmem - najpierw szaleńczo jeździł po Zakopanem, a następnie wrzucił nagranie do sieci. Na filmie widzimy jak kierowca jedzie ulicą Jagiellońską w stolicy Podhala, a następnie skręca w lewo w ulicę Witkiewicza, gdzie omal nie potrąca dwóch starszych kobiet na pasach. 

Swoje wyczyny podkreślił słowami "Co one tak biegły? Jakby nie biegły to bym je jeb**ł generalnie, ale...", a następnie zaczął się śmiać. W kolejnej części nagrania widzimy jak pędzi ul. Witkiewicza nie zważając na parę przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych. Gdyby nie refleks młodzieńców, zdarzenie mogłoby się skończyć tragicznie. Kierowca za nic ma sobie jednak przepisy i śmieje się dodając "Oj przepraszam". 

- Poszukujemy pirata drogowego, który w centrum Zakopanego spowodował realne zagrożenie dla pieszych znajdujących się na pasach. Film ze zdarzenia zamieszczony jest w internecie - przekazał Gazecie Krakowskiej, Roman Wieczorek, rzecznik prasowy zakopiańskiej policji.

Rzecznik policji przekazał też, że za takie wykroczenie grozi mandat karny w wysokości 500 złotych i 10 punktów karnych. Sprawa może też trafić do sądu. - Osoby posiadające wiedzę o opisywanym zdarzeniu proszone są o kontakt z zakopiańską policją - tel.18 202 34 00 - dodał Wieczorek w rozmowie z GK.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE