straż miejska Kraków

i

Autor: Straż Miejska Miasta Krakowa FB Kraków. Straż miejska rozdaje opaski informacyjne dla dzieci

Zapłaci za wykroczenia

Kierowca opla dostał 11 mandatów w jeden dzień. Straż miejska stała się jego koszmarem

2023-09-04 9:58

Wyjątkowo nieprzyjemne było spotkanie ze strażą miejską dla kierowcy opla, który pomimo zakazu postoju pozostawił swój samochód na ul. Pilotów w Krakowie. Mundurowi założyli blokadę na koło jego pojazdu, a dodatkowo wypisali mu aż 11 mandatów karnych. Okazało się bowiem, że szofer ma na sumieniu liczne wykroczenia z przeszłości.

Kraków. Kierowca opla dostał 11 mandatów w jeden dzień. Zaparkował na zakazie postoju

Straż miejska w Krakowie dostała zgłoszenie o oplu zaparkowanym na ul. Pilotów w miejscu, w którym obowiązuje zakaz postoju. W trakcie interwencji okazało się, że mundurowi świetnie znają wskazany przez zgłaszającego pojazd. - Gdy dojechaliśmy na miejsce, szybko zorientowaliśmy się, że auto znamy z wcześniejszych interwencji, a dowodem łączącej nas historii jest zarejestrowana w systemie seria wezwań, które zostały wystawione w związku z licznymi wykroczeniami popełnianymi przez kierowcę - relacjonują krakowscy strażnicy miejscy.

Mundurowi założyli blokadę na koło pojazdu łamiącego przepisy. Gdy właściciel opla zadzwonił z prośbą o usunięcie blokady dowiedział się, że w związku z poprzednimi wykroczeniami zostało na niego nałożonych aż 11 mandatów. Dodatkowo kierowca został ukarany 11 punktami karnymi.

Sonda
Czy straż miejska jest potrzebna?
Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym w Barcicach