Kolejna restauracja w Krakowie otwarta! Bunt przedsiębiorców narasta?

2021-01-18 10:19 ON
Restauracja w Toruniu ma DOŚĆ obostrzeń! Otwierają lokal, pomimo zakazów
Autor: Free-Photos / Pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

Od poniedziałku, 18 stycznia, restauracja Carl & Bart przyjmuje gości stacjonarnie. Jest to kolejny lokal w Krakowie, która otwarcie sprzeciwia się wprowadzonemu lockdownowi.

Restauracja Carl & Bart funkcjonuje nieprzerwanie od 2015 roku. – Przez te lata niezmierną radością było gościć Was w naszych progach, ponieważ to Wy z nami tworzycie to miejsce – zaznaczają właściciele.

Czytaj też: Potężna awaria sieci ciepłowniczej w Krakowie! Zimne kaloryfery w wielu budynkach

– Rządzący zagwarantowali wsparcie branż dotkniętych kryzysem – niestety nie jest to totalnie zgodne z prawdą. Jako restauracja w ramach wsparcia otrzymaliśmy kwotę kilku tysięcy złotych, w postaci mikro pożyczki oraz zwolnienia z ZUS. Nieprzerwanie generujemy miejsca pracy oraz utrzymujemy naszych wieloletnich pracowników – tłumaczą swoją decyzję.

Czytaj też: Kraków: Groźny pożar mieszkania przy ulicy Chełmońskiego [ZDJĘCIA]

– Mówimy stop tym, którzy nas teraz wykańczają. Od najbliższego poniedziałku, 18 stycznia, drzwi naszej restauracji zostaną dla Was otwarte – kończą.

Zjedzenie posiłku w lokalu możliwe będzie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Kraków upamiętnił Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza w drugą rocznicę jego śmierci
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE