Kolejne zarażenia koronawirusem w Małopolsce!

2020-03-29 20:42 Paula
Koronawirus w Polsce
Autor: TEM / archiwum se.pl

W niedzielę wieczorem Ministerstwo Zdrowia podało nowy komunikat dotyczący zarażeń koronawirusem. Na COVID-19 zachorowało kolejnych 5 osób z województwa małopolskiego.

Kolejne dane na temat zachorowań na koronawirusa podało na Twitterze Ministerstwo Zdrowia w niedzielę wieczorem. Z informacji tych wynika, że w Małopolsce zachorowało kolejnych 5 osób. Jak przedstawia się sytuacja w pozostałych regionach? Nowe dane: 91 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 40 osób z woj. mazowieckiego, 20 osób z woj. dolnośląskiego, 8 osób z woj. śląskiego, 7 osób z woj. wielkopolskiego, 5 osób z woj. małopolskiego, 4 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. pomorskiego oraz po 1 osobie z woj. podlaskiego, zachodniopomorskiego i świętokrzyskiego.

Niestety, z powodu zakażenia zmarły kolejne 2 osoby. Są to: 72-letni mężczyzna ze szpitala w Tychach i 89- letni mężczyzna ze szpitala w Myślenicach. Obaj mieli współistniejące choroby. Obecnie chorych na koronawirusa jest 1862 w całym kraju, a 22 zmarły. 

Polacy dziękują lekarzom i pielęgniarkom za walkę z koronawirusem.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.