Koniec poszukiwań 11-letniej Jagody z Poronina! Policja przekazała ważny komunikat.

i

Autor: Małopolska Policja Koniec poszukiwań 11-letniej Jagody z Poronina! Policja przekazała ważny komunikat.

Nastolatka odnalazła się w Krakowie

Koniec poszukiwań 11-letniej Jagody z Poronina! Policja przekazała ważny komunikat

2023-01-03 12:53

We wtorek, 3 stycznia odnalazła się poszukiwana od Nowego Roku Jagoda z Poronina. Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, 11-latka znajdowała się w Krakowie. Policja podziękowała wszystkim osobom zaangażowanym w poszukiwania nastolatki. Równocześnie mundurowi przekazali, że nie będą ujawniać okoliczności zaginięcia Jagody.

Koniec poszukiwań 11-letniej Jagody z Poronina. Dziewczynka odnalazła się w Krakowie

Zakończyła się prowadzona od niedzieli, 1 stycznia akcja poszukiwawcza 11-letniej Jagody z Poronina. Dziewczynka wcześnie rano w Nowy Rok wyszła z domu i zniknęła, a bliscy nie mieli z nią żadnego kontaktu. Nastolatka podróżowała pociągiem i wysiadła na Dworcu Głównym w Krakowie. Ten trop potwierdził się, ponieważ we wtorek, 3 stycznia policja poinformowała o zakończeniu poszukiwań. Jagoda odnalazła się w centrum Krakowa. Okoliczności jej zaginięcia pozostają tajemnicze. Mundurowi przekazali w mediach społecznościowych, że na obecnym etapie nie będą przekazywać informacji na temat zaginięcia Jagody.

- Zaginiona 11-letnia Jagoda z Poronina została odnaleziona tuż przed południem przez krakowskich i tatrzańskich policjantów w centrum Krakowa. W tej chwili policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zaginięcia Jagody. Na obecnym etapie ustaleń to jedyne informacje jakie możemy teraz przekazać. Dziękujemy Wszystkim za tak liczne zaangażowanie się w poszukiwania Jagody - przekazała zakopiańska policja.

Rozbiórka Galerii Plaza w Krakowie
Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?

Mąż ZMIELIŁ Katarzynę Wieczorek w MASZYNCE do mięsa?

Posłuchaj ustaleń, które rzucają nowe światło na głośne zaginięcie!

Listen on Spreaker.