Szokujący wypadek w Trzebini! Nastolatka wypadła z okna na trzecim piętrze

i

Autor: pixabay.com Okoliczności zdarzenia są wyjaśnianie przez policję. Nie wiadomo jeszcze, czy nastolatka padła ofiarą nieszczęśliwego wypadku czy próbowała popełnić samobójstwo / zdjęcie ilustracyjne.

Trafiła do szpitala

Szokujący wypadek w Trzebini! Nastolatka wypadła z okna na trzecim piętrze

2023-01-03 9:54

Dramat w Trzebini! Późno w nocy w poniedziałek, 2 stycznia nastolatka wypadła z okna na trzecim piętrze. Poszkodowana trafiła do szpitala. Jak przekazała nam asp. Iwona Szelichiewicz z KPP w Chrzanowie, nastolatka po upadku była przytomna. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Obecnie nie wiadomo jeszcze, czy 14-latka wypadła z okna przez przypadek, czy też chciała popełnić samobójstwo.

Trzebinia. Nastolatka wypadła z okna na trzecim piętrze

W poniedziałek, 2 stycznia w bloku przy ul. Jana Pawła II w Trzebini rozegrał się dramat. Przed północą z okna na trzecim piętrze wypadła 14-letnia dziewczynka. Po upadku dziecko zostało ranne i trafiło do szpitala. Jak przekazała nam asp. Iwona Szelichiewicz z KPP w Chrzanowie, nastolatka była przytomna. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają mundurowi. Na obecnym etapie postępowania niewiele jeszcze wiadomo. Przede wszystkim nie jest znana przyczyna wypadnięcia nastolatki przez okno. Incydent mógł być nieszczęśliwym wypadkiem lub próbą samobójczą. Śledczy zbadają, czy poszkodowana nastolatka znajdowała się pod wpływem alkoholu albo innej substancji odurzającej. Asp. Iwona Szelichiewicz poinformowała nas, że w momencie zdarzenia 14-latka nie była sama w mieszkaniu, lecz znajdowali się tam inni domownicy. O dramacie policja dowiedziała się w wyniku zgłoszenia telefonicznego na numer alarmowy.

Gdzie szukać pomocy w sytuacjach kryzysowych?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys bądź masz myśli samobójcze, zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • Strona internetowa pokonackryzys.pl
Sonda
Czy znasz zasady udzielania pierwszej pomocy?
Zarżnął Andrzeja w łóżku i podpalił

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają