Kraków. Croissant "Lagun" dotarł do Stephena Kinga! Co powiedział słynny pisarz?

Kraków. Croissant Lagun dotarł do Stephena Kinga! Co powiedział słynny pisarz?
Autor: Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Croissant "Lagun" z Krakowa za chwilę stanie się jednym z najbardziej rozpoznawalnych znaków miasta. Historia interwencji Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami okrążyła już praktycznie cały świat, a zainteresował się nią nawet słynny pisarz Stephen King

Croissant "Lagun" z Krakowa za chwilę stanie się jednym z najbardziej rozpoznawalnych znaków miasta. Historia interwencji Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami okrążyła już praktycznie cały świat, a zainteresował się nią nawet słynny pisarz Stephen King. Amerykanin udostępnił Tweeta odnoszącego się do croissanta "Laguna" z Krakowa i skomentował nawet całe zamieszanie.

Kraków. Croissant "Lagun" dotarł do Stephena Kinga! Co powiedział słynny pisarz?

Croissant "Lagun" z Krakowa kontynuuje podbój całego świata. Interwencja Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, o której informowały media praktycznie na całym świecie, trafiła także do Stanów Zjednoczonych. Tweeta poświęconego abstrakcyjnej historii z Polski udostępnił nawet Stephen King, czego nie omieszkał ponadto skomentować.

- Croissant zjawił się na naszej planecie, pożądając ziemskich kobiet - napisał słynny pisarz na swoim profilu twiiterowym.

Croissant "Lagun" z Krakowa stał się już bohaterem czołówek w takich mediach, jak BBC, "The Sun" czy "Le Figaro". Cała historia ujrzała światło dzienne, po tym jak mieszkanka miasta zadzwoniła do Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, informując o znajdującym się na drzewie "lagunie" (miała na myśli legwana - przyp.red.). Na miejscu okazało się, że to nie gad z jej zgłoszenia, a rogalik croissant.

Czytaj też: Policjanci z Krakowa WSTRZĄŚNIĘCI! Nagle zmarł kapelan funkcjonariuszy, miał zaledwie 42 lata!

Czytaj też: Kraków: Odnaleziono niezwykłe mapy sprzed stu lat. Pomagały niewidomym dzieciom

Wybaczam BRATU, że wbił mi noż w brzuch

Ubierz się jak Agata Duda
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE