Kraków. Młoda kobieta potrącona przez samochód. Leżała na poboczu i czekała na pomoc

2021-11-29 12:02
Kraków. Młoda kobieta potrącona przez samochód. Leżała na poboczu i czekała na pomoc
Autor: Straż Miejska Miasta Krakowa Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala. Skarżyła się na ból głowy, nogi, a chwilami traciła przytomność.

W niedzielę wieczorem (28 listopada) młoda kobieta została potrącona przez samochód w pobliżu al. Andersa w Krakowie. Poszkodowana leżała na poboczu i czekała na ratunek. Pomógł jej patrol straży miejskiej, który akurat przejeżdżał przez miejsce zdarzenia. Kobieta skarżyła się na silny ból głowy i ręki oraz nudności, a momentami traciła przytomność. Karetka pogotowia ratunkowego zawiozła ją do szpitala.

Młoda kobieta potrącona przez samochód. Pomogli jej strażnicy miejscy

Groźny wypadek w Krakowie! Wczoraj (28 listopada) około godz. 17.40 w rejonie al. Andersa, na wysokości os. Kazimierzowskiego, patrol straży miejskiej natknął się na pojazd, który stał na środku jezdni z włączonymi światłami awaryjnymi. Podejrzewając, że stało się coś złego mundurowi podjechali bliżej. Wtedy zobaczyli leżącą na poboczu młodą kobietę. Skarżyła się ona na silny ból głowy i nogi oraz na nudności. Kontakt z poszkodowaną był utrudniony, a chwilami niemożliwy, ze względu na powtarzające się utraty przytomności. Funkcjonariusze udzielili jej pierwszej pomocy oraz starali się utrzymać z nią kontakt słowny do czasu przyjazdu karetki pogotowia ratunkowego. Ostatecznie potrącona kobieta została przetransportowana do szpitala.

PRZECZYTAJ: Atak zimy w Małopolsce. Kierowców czeka horror

Strażnicy miejscy zajęli się również ustaleniem sprawcy wypadku oraz świadków zdarzenia. Te informacje zostały przekazana przybyłym na miejsce policjantom, którzy wyjaśnią szczegółowe okoliczności groźnego zdarzenia.

ZOBACZ: Kraków. Makabra na ul. Mogilskiej. Znaleźli zwłoki przy torach! [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w Krakowie?
Nielegalne paszporty covidowe. Kolejne osoby zatrzymane
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE