Kraków. Makabra na ul. Mogilskiej. Znaleźli zwłoki przy torach! [ZDJĘCIA]

2021-11-26 21:57
Kraków: Zwłoki przy torach. Poważne utrudnienia na Mogilskiej. Nie jeżdżą tramwaje
Autor: SA Kraków: Zwłoki przy torach. Poważne utrudnienia na Mogilskiej. Nie jeżdżą tramwaje

Z poważnymi utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej. Na ulicy Mogilskiej, tuż przy torach tramwajowych, znaleziono zwłoki. Nie kursują tędy tramwaje w kierunku Nowej Huty. Ruch samochodowy jest utrudniony.

W piątek, 26 listopada, na ulicy Mogilskiej, na wysokości stacji paliw Orlen dokonano makabrycznego odkrycia. Na pasie między jezdniami, obok torów tramwajowych znaleziono ciało.

- Około godz. 20:30 obok torów tramwajowych ujawniono zwłoki. Prawdopodobnie doszło do potrącenia przez tramwaj - potwierdza w rozmowie z "Super Expressem" sierż. Paweł Kobiałka z małopolskiej policji.

Zobacz zdjęcia w galerii poniżej. 

Na razie nie ma więc pewności co do tego, czy doszło do potrącenia. Jak się dowiedzieliśmy, żaden z motorniczych nie zgłaszał wypadku. Na miejscu pracuje policja.

Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Funkcjonariusze zabezpieczają nagrania z monitoringu.

Czytaj też: Ola i Dawid zginęli w Tylmanowej. Przeżyło tylko dziecko [NOWE FAKTY]

Sonda
Czy wiesz, jak udzielać pierwszej pomocy?
Makabra na ul. Mogilskiej w Krakowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE