Casting do serialu Netflixa w Krakowie. Jak wystąpić w Axis Mundi? Można sporo zarobić! Sprawdź, jak się zgłosić

2021-05-11 14:39 Bartosz Wojsa
 Casting do serialu Netflixa w Krakowie. Jak wystąpić w Axis Mundi? Można sporo zarobić! Sprawdź, jak się zgłosić
Autor: DzidekLasek, pixabay.com / CC0 Public Domain Casting do serialu Netflixa w Krakowie. Jak wystąpić w Axis Mundi? Można sporo zarobić! Sprawdź, jak się zgłosić

Serial Netflixa pt. "Axis Mundi" ma opierać się na mitologii słowiańskiej i legendach dawnego Krakowa, a premiera zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem produkcja szuka ogromnej liczby osób, w tym statystów i aktorów, którzy wezmą udział w nagraniach w Krakowie! Jak się zgłosić? Kiedy i gdzie casting? Wiemy, jakie są stawki, wynagrodzenie i warunki dla tych, którzy zostaną zaangażowani do serialu. Zainteresowani? Poniżej znajdziecie wszystko, co trzeba wiedzieć w tym temacie.

Spis treści

  1. "Axis Mundi" - o czym jest serial Netflixa?
  2. Casting do serialu Netflixa w Krakowie. Jak się zgłosić? Kiedy nagrania?
  3. Netflix, Kraków: Stawki za udział w serialu "Axis Mundi". Ile można zarobić?
  4. "Axis Mundi". Kiedy premiera serialu Netflixa?

"Axis Mundi" - o czym jest serial Netflixa?

Serial Netflixa pt. "Axis Mundi" to fantasy w reżyserii Katarzyny Adamik oraz Olgi Chajdas. Akcja produkcji ma toczyć się w Krakowie i bazować na mitologii słowiańskiej oraz legendach dawnego Krakowa. Scenariusz napisały Magdalena Lankosz, Anna Sieńska oraz Gaja Grzegorzewska. Jaka będzie fabuła? Główna bohaterka, studentka medycyny o imieniu Alex poznaje tajemniczego profesora i jego elitarną grupę uczniów. Ku swojemu zdumieniu odkrywa, że pod przykrywką badań naukowych, grupa zajmuje się zupełnie czymś innym. Alex zostaje wplątana w intrygę, która konfrontuje ją ze światem słowiańskich wierzeń, pradawnych potworów i żądnych krwi bóstw. „Axis Mundi” to historia oparta na mitologii słowiańskiej i legendach dawnego Krakowa, a także na tym, co owe legendy i mity przemilczały. To także uniwersalna opowieść o dorastającej kobiecie, która musi określić swoją tożsamość i odnaleźć to, co jest jej wewnętrzną życiową siłą.

Casting do serialu Netflixa w Krakowie. Jak się zgłosić? Kiedy nagrania?

Okazuje się, że przez dwa miesiące w Krakowie mają być kręcone sceny do tajemniczej produkcji. Szczegóły owiane są tajemnicą, ale w środowisku aż huczy od tego, że chodzi właśnie o "Axis Mundi" - Netflixa. "Przez 2 miesiące zdjęć będziemy potrzebowali ogromnej liczby statystów, epizodystów, jak i aktorów zawodowych, więc jeśli jesteście pasjonatami branży, chcecie przeżyć pierwszą przygodę na planie filmowym, albo po prostu potraktować to jako pracę dorywczą. Zapraszamy do zgłaszania się", czytamy w komunikacie studia ABM. Na grafice studia widnieje nawet napis "Netflix". Kiedy nagrania? Zdjęcia będą realizowane w czerwcu i lipcu 2021 roku. Kogo szukają? Poszukiwani są kobiety oraz mężczyźni w wieku 50+ lat do zarówno 1-dniowego statystowania, jak i dłuższych epizodów. Jak się zgłosić? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Dostępny jest on tutaj: Netflix - studio ABM.

Netflix, Kraków: Stawki za udział w serialu "Axis Mundi". Ile można zarobić?

Wiele osób pewnie zastanawia się, ile można zarobić? Studio ABM przedstawiło stawki. Jakie są warunki? Umowa o dzieło, płatna przelewem, stawki ustalane indywidualnie w zależności od rolu - od 100 złotych netto za 1 dzień w górę. "Bezcenne przeżycia na planie filmowym w bonusie", zapewniają w studiu ABM. "W przypadku problemów z obsługą formularza, można pisać mailowo na film@studioabm.com.pl w temacie wpisując PLATFORMA KRAKÓW, a w treści maila proszę podać: imię, nazwisko, wiek i numer kontaktowy, a także dołączyć aktualne, wyraźne zdjęcia twarzy i całej postaci", zastrzega studio.

"Axis Mundi". Kiedy premiera serialu Netflixa?

Premiera nowego serialu Netflixa pt. "Axis Mundi" ma mieć miejsce w pierwszej połowie 2022 roku. Więcej szczegółów nie zdradzono. 

Wesele i ślub - polskie piosenki na pierwszy taniec
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE