Kraków: Pomylił policjantów... z dilerami narkotyków!

2019-02-07 11:44
Pomylił policjantów z … dilerami
Autor: Komenda Miejska Policji Pomylił policjantów z … dilerami

W poniedziałek późnym wieczorem w rejonie ul. Powstańców w Krakowie do policjantów, pełniących służbę w ubraniu cywilnym, podszedł mężczyzna, pytając, czy „mają coś dla niego”.  

Ponieważ przechodzień wziął ich za dilerów domyślili się, że w pobliżu może kręcić się prawdziwy sprzedawca narkotyków. Podejrzenia okazały się słuszne. Chwilę później na pobliski parking podjechał samochód. Policjant podszedł do kierowcy, z rzekomym zamiarem kupna „działki”.

Zaskoczony mężczyzna zaprzeczył, aby posiadał narkotyki. Stróże prawa wylegitymowali 34-latka, a następnie przeszukali jego pojazd. Pod przednim fotelem funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli 21 woreczków foliowych z zawartością mefedronu. 

Mężczyzna został zatrzymany. Śledczy z Komisariatu Policji III w Krakowie przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających. Sprawcy grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej: 

>>> Kraków: "Uważajcie na siebie dziewczyny". Przerażające ogłoszenie w internecie!

>>> Krakowscy sędziowie pojadą na szkolenie... do Ojca Rydzyka! Zaskakujące zaproszenie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE