WIADOMOŚCI

Proste szlaki w Tatrach. Na tych szlakach się nie zmęczysz i złapiesz ostatnie promienie słońca w tym sezonie [GALERIA]

2023-09-25 14:08

Lato odeszło już w zapomnienie, więc wszyscy, którzy chcieliby jeszcze skorzystać z ostatnich promieni słonecznych, powinni się spieszyć. Dla tych niemających zbyt wielkiego doświadczenia w pieszych wędrówkach, ale wciąż chcących wybrać się na spacer po tatrzańskim szlaku, mamy dobrą wiadomość. Sprawdźcie naszą listę prostych, górskich ścieżek, które nie wyczerpią was z sił, za to pozwolą rozkoszować się wyjątkową panoramą Tatr.

Proste szlaki w Tatrach na złapanie ostatnich promieni słonecznych przed zimą

Chociaż sezon w Tatrach trwa cały rok, osoby, które chciałyby złapać ostatnie promienie słoneczne w tym sezonie powinny się spieszyć. Lato na dobre odeszło już w zapomnienie, a na drzewach liście zmieniają kolor z zielonego na żółty. To oznacza, że ciepłych dni zostało nam jak na lekarstwo. Jeśli nie jesteście zapalonymi górołazami, ale mimo to pragniecie wybrać się w Tatry na ostatnią w tym roku przechadzkę po górskich ścieżkach, mamy rozwiązanie idealne. Stworzyliśmy listę tras, idealnie nadających się na spokojny spacer. Wybierają te trasy będziecie mogli w łatwy sposób dojść do miejsc, z których widok zapiera dech w piersiach! Sprawdźcie w galerii poniżej nasze propozycje.

Proste szlaki w Tatrach na złapanie ostatnich promieni słonecznych w tym sezonie:

QUIZ. Co przynosi jesień? Przyjemny, ale trudny test. Zestaw pytań, który przeniesie cię w niesamowity klimat złotej polskiej jesieni

Pytanie 1 z 10
Zaczynamy od piosenki. „Idzie lasem Pani Jesień”, a co w koszu niesie?
Jak zaoszczędzić na zwiedzaniu?
Nasi Partnerzy polecają