Kraków: Specjalna pomoc dla przedsiębiorców w przygotowaniach na Wielkanoc

2021-03-10 9:57
Wielkanoc 2021 - kiedy w tym roku wypadają święta wielkanocne 2021?
Autor: pixabay.com

W Krakowie powstaje specjalna wielkanocna mapa dla przedsiębiorców i mieszkańców. Inicjatywa ta będzie polegać na promocji lokalnych biznesów, które pomogą mieszkańcom przygotować się do Świąt Wielkanocnych. Stolica Małopolski ponownie uruchamia zgłoszenia do mapy świątecznej, proponującej tym razem produkty wielkanocne, takie jak np. stroiki, pisanki, haftowane obrusy, czy wielkanocne potrawy i wypieki.

Krakowski magistrat tłumaczyły, że jest to uzupełnienie działającej już mapy dla przedsiębiorców "Jestem aktywny". "Postanowiliśmy przygotować nową odsłonę mapy, żeby pomóc przedsiębiorcom, ułatwić im dotarcie do klientów i dać szansę na pokazanie, że działają ciągle, nie są zamknięci i można u nich zamawiać on-line" - powiedziała Monika Chylaszek z krakowskiego magistratu w wywiadzie dla RMF FM.

Zobacz: Pogoda w Małopolsce może zaskoczyć! Na ile stopni trzeba się przygotować?

Mapa ma zostać upubliczniona w połowie marca. Zgłosiło się już pół tysiąca przedsiębiorców. Ma być ona wirtualnym uzupełnieniem tradycyjnych Targów Wielkanocnych organizowanych corocznie na krakowskim Rynku Głównym, które być może będą odbędą się pomimo pandemii, przy zachowaniu wymogów reżimu sanitarnego.

Zobacz: Serce Ignasia może w każdej chwili się zatrzymać! Chłopiec ma krytyczną wadę, potrzebuje miliona złotych na operacje w USA

Wiosna w krakowskim ogrodzie zoologicznym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE