Kraków. Tego jeszcze nie było! Kobieta wyszła na spacer z... gołębiami. Tam je schowała

2021-10-20 9:14
Kraków. Tego jeszcze nie było! Kobieta wyszła na spacer z... gołębiami. Tam je schowała
Autor: Straż Miejska Miasta Krakowa Straż miejska otrzymała zgłoszenie, że na Plantach w Krakowie kobieta spaceruje z plastikowymi torbami, w których są żywe gołębie.

W nietypowej sprawie interweniowali wczoraj (19 października) na Plantach strażnicy miejscy z Krakowa. Otrzymali oni zgłoszenie, że w centrum miasta chodzi kobieta, która w plastikowych torbach przetrzymuje gołębie. Seniorka nie chciała jednak nikomu sprzedać ptaków, ale... wyprowadzić je na spacer. Kobieta przyznała, że zabrała gołębie z Dworca Głównego, by się nimi zaopiekować.

Po centrum Krakowa spacerowała z gołębiami w plastikowych torbach

Wczoraj (19 października) w godzinach popołudniowych do straży miejskiej w Krakowie wpłynęło zaskakujące zgłoszenie. Dotyczyło ono starszej kobiety, która chodziła po centrum miasta z plastikowymi torbami, w których trzymała gołębie. Strażnicy spotkali seniorkę na Plantach i naocznie potwierdzili, że zgłoszenie wcale nie było żartem. Kobieta siedziała na ławce, obok niej znajdowały się trzy duże, plastikowe torby, a w nich gołębie. Sprawczyni zamieszania wytłumaczyła funkcjonariuszom, dlaczego przetrzymuje żywe zwierzęta w plastikowych torbach. Z jej wyjaśnień wynikało, że ptaki mieszkają razem z nią, ponieważ zabrała je z Dworca Głównego, by się nimi zaopiekować. Postanowiła też... wyjść z gołębiami na spacer, dlatego znajdowały się one w dość specyficznych "klatkach". Kobieta odmówiła przekazania ptaków specjalistom z KTOZ, wobec czego strażnicy miejscy przekazali sprawę policji.

PRZECZYTAJ: Libiąż. Pijana 48-latka przyjechała samochodem na komisariat. Chciała zeznawać w takim stanie?

Kraków. Tego jeszcze nie było! Kobieta wyszła na spacer z... gołębiami. Tam je schowała
Autor: Straż Miejska Miasta Krakowa Kobieta twierdziła, że gołębie zabrała z Dworca Głównego, by się nimi zaopiekować.

ZOBACZ: Najszybsza Babcia Świata wbiegła na Kasprowy Wierch i przebiegła krakowski półmaraton. Znowu była pierwsza!

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Bójka uczennic koło szkoły w Kościanie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE