Kraków: W kanałach na os. Dywizjonu 303 zamieszkało dziwaczne zwierzę. "Miejcie oczy szeroko otwarte"

2017-09-14 19:49
Zdjęcie poglądowe
Autor: jennifer1051 / pixabay Zdjęcie poglądowe

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami opublikowało zdjęcia chorego zwierzaka, który najpewniej potrzebuje pilnej pomocy. - Prosimy, miejcie oczy szeroko otwarte - apeluje KTOZ. 


- Mamy zgłoszenie tego cudaka, który jest widywany na os. Dywizjonu 303 w okolicach bloku 27. Niestety inspektorzy go nie widzieli, jednak robotnicy, którzy pracują na pobliskiej budowie, powiedzieli, że rzeczywiście pojawia się co jakiś czas, jednak zamieszkuje w kanałach - czytamy w poście na Facebooku.

Jak informuje KTOZ, zwierzę to chory kot, cierpiący najprawdopodobniej na nużycę. Niektórzy internauci sugerują jednak, że jest to chory lub wygłodniały lis. 

Tak czy inaczej - zwierzak potrzebuje pilnej pomocy. Jeśli go spotkacie, koniecznie zareagujcie. Z KTOZ-em można kontaktować się pod numerami telefonów 12 421 77 72, 12 421 26 85. 

Od Zbyszka otrzymaliśmy nagranie, na którym widać zwierzaka:


Czytaj też: Oddał włosy na peruki dla dzieci chorych na raka. Dwa tygodnie później sam zachorował [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE