Kraków: Wymyślili DZIWNY sposób na kradzież. Teraz grozi im pięć lat więzienia

2021-03-07 14:50 ON
Lublin: 66-latek KRADŁ NA POTĘGĘ! Ma sporo na sumieniu. Przyznał się do 32 kradzieży!
Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin

Dwóch złodziei sklepu spożywczego w rejonie Górki Narodowej zostało namierzonych i zatrzymanych przez policję. Ochroniarz marketu złapał dwóch mężczyzn na gorącym uczynku. Obsługa sklepowa wyliczyła wartość skradzionego towaru na blisko 1800 złotych. Złodziejom grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat pięciu.

– Na miejsce zostali skierowani policjanci z Wydziału Sztab KMP w Krakowie pełniący w tym rejonie służbę patrolową. Po przybyciu funkcjonariusze przejęli od ochrony dwóch mieszkańców Krakowa w wieku 40 i 42-lat, którzy chwilę wcześniej ukradli artykuły spożywcze. W trakcie interwencji funkcjonariusze analizując zapis z monitoringu ustalili, że mężczyźni dokonali kradzieży nie tylko tego dnia, ale również dzień wcześniej – poinformowała policja portal KRKnews.

Zobacz: Kraków: ZNIEWAŻYŁA czarnoskórego obcokrajowca! Została zatrzymana przez policję

Sposób działania złodziei był zawsze podobny. Młodszy z mężczyzn wchodził do sklepu z wózkiem, pakując do niego artykuły spożywcze i alkohol, następnie jego 42-letni znajomy, który czekał na zewnątrz, podchodził do drzwi wejściowych marketu powodując ich automatyczne otwarcie. Umożliwiał w ten sposób czterdziestolatkowi opuszczenie sklepu bez uiszczania opłaty za towar.

Zobacz: Lewica oszaleje z wściekłości. Jędraszewski dostał za coś takiego nagrodę! Arcybiskup wysłuchiwał fali komplementów [ZDJĘCIA]

Wiosna w krakowskim ogrodzie zoologicznym
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE