Kraków: Makabryczne odkrycie przy ul. Krowoderskich Zuchów. W piwnicy znaleziono ciała matki i małego dziecka [AUDIO]

2017-11-28 12:34
Zdjęcie poglądowe
Autor: policja.gov.pl Zdjęcie poglądowe

W piwnicy jednego z bloków przy ulicy Krowoderskich Zuchów znaleziono ciało matki i jej kilkutygodniowego dziecka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że niemowlę zostało zadźgane.​

Aktualizacja, godz. 12.30

Policja otrzymała zawiadomienie o zniknięciu 35-latki i dziecka dziś z samego rana. Kobieta miała wyjść z mieszkania nie ubierając się. - Policjanci podjęli działania poszukiwawcze. W trakcie przeszukania pomieszczeń, w bloku w którym mieszkała zaginiona kobieta, w pomieszczeniach piwnicznych natrafiono na zwłoki jej oraz jej dwutygodniowego syna - mówi sierż. Anna Zbroja-Zagórska z małopolskiej policji. - W tym momencie cały czas trwają oględziny miejsca zdarzenia i zwłok, z udziałem prokuratora - dodaje. 

Według nieoficjalnych informacji, matka zabiła najpierw swoje dziecko, a potem siebie. Ciała trafią do Zakłady Medycyny Sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. 

Z sierż. Anną Zbroją-Zagórską rozmawiała Ewa Sas, reporterka Radia ESKA:


Godz. 11.30 

Jak informuje portal lovekrakow.pl, matka i dziecko byli poszukiwani jako osoby zaginione. Ze wstępnych ustaleń wynika, że niemowlę zostało zadźgane. Na miejscu pracują służby. 

Więcej o sprawie niebawem. 

Zobacz też: 

>>> Tych ludzi szuka policja w całym kraju: Są podejrzani o pedofilię. Wśród nich są osoby z Małopolski [ZDJĘCIA]

>>> Pseudokibic pod wpływem dopalaczy zaatakował kolegę siekierą. Zadawał mu ciosy po całym ciele

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE