Małopolska. Ciało Ewy znaleziono w rzece. Jej zwłoki przepłynęły Wisłą aż 60 kilometrów?

2021-05-11 15:40 rs
Małopolska. Ciało Ewy znaleziono w rzece. Jej zwłoki przepłynęły Wisłą aż 60 kilometrów?
Autor: Policja Małopolska Małopolska. Ciało Ewy znaleziono w rzece. Jej zwłoki przepłynęły Wisłą aż 60 kilometrów?

Tragiczna wiadomość z woj. małopolskiego. Nie żyje Ewa Sz., 61-latka z Nowego Brzeska, która zaginęła pod koniec kwietnia tego roku. Ciało kobiety znaleziono w miejscowości Kępa Lubawska koło Szczucina. To aż 60 kilometrów od miejsca, gdzie po raz ostatni widziano kobietę - na moście, w jej rodzinnej miejscowości. Policjanci ustalają teraz okoliczności zdarzenia.

Znaleziono ciało zaginionej 61-latki z Nowego Brzeska

Ewa Sz. zaginęła 27 kwietnia. 61-latka na co dzień mieszkała w gminie Nowe Brzesko w powiecie proszowickim (woj. małopolskie). W trakcie prowadzonych działań poszukiwawczych odnaleziono przedmioty należące do zaginionej, które rozpoznała rodzina. W poszukiwania Ewy zaangażowanych było wielu policjantów, strażaków i nurków. W końcu 8 maja napłynęły tragiczne wiadomości. Ciało Ewy Sz. znaleziono aż 60 kilometrów od miejsca zamieszkania, w miejscowości Kępa Lubawska. Na zwłoki w rzece natknął się miejscowy wędkarz.

Zobacz również: Sosnowiec. Piękna Sabina spłonęła w altanie. Jej narzeczony rzucił się bez spodni do ucieczki

- Strażacy wyciągnęli ciało na brzeg. Lekarz stwierdził zgon kobiety. Przypuszczano, że to zaginiona 61-letnia Ewa Szczepańska z powiatu proszowickiego, która 27 kwietnia br. wyszła z domu i ostatni raz była widziana na moście nad Wisłą w Nowym Brzesku. Ciało kobiety okazano rodzinie zaginionej, która ją rozpoznała. Przyczyny zgonu kobiety ustalone zostaną w ramach śledztwa prowadzonego przez Prokuraturę Rejonową w Busku-Zdroju - podaje Małopolska Policja.

Czytaj również: Zabił Kasię, spalił jej auto, zwłoki zostawił w lesie! Szokująca zbrodnia na Śląsku [NOWE FAKTY]

Jak ciało kobiety znalazło się w Wiśle? Jaka była przyczyna jej śmierci? Szczegóły tej tragedii zostaną zbadane przez prokuraturę.

Grób aktora Wieńczysława Glińskiego. Niezapomniani
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE