Małopolska: NOWE zarażenia koronawirusem potwierdzone! Kolejne trzy osoby zachorowały

2020-03-28 21:14 PJ
Koronawirus w Polsce
Autor: red

Nowe przypadki koronawirusa w województwie małopolskim zostały potwierdzone. Na COVID-19 zachorowały kolejne osoby. W sumie w całym kraju zarażonych jest ponad 1600 osób, a zmarło 18 osób. Są nowe dane Ministerstwa Zdrowia.

Są nowe dane o zachorowaniach na koronawirusa w Polsce: to w sumie 157 przypadków potwierdzonych testami. Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych 3 osób w województwie małopolskim. W tej grupie jest mężczyzna w sile wieku z Krakowa, starsza kobieta z powiatu limanowskiego i kobieta w sile wieku z powiatu gorlickiego. 2 osoby przebywają w izolacji domowej. Jedna osoba jest hospitalizowana. Aktualnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 112 osób.

Natomiast w całej Polsce chorych na koronawirusa jest już ponad 1600 osób, a 18 zmarło. To właśnie w sobotę wieczorem dowiedzieliśmy się o kolejnej śmierci chorego, był to 67-latek, który przebywał w szpitalu w Warszawie, jego stan był ciężki, a mężczyzna miał choroby współistniejące.

Polacy dziękują lekarzom i pielęgniarkom za walkę z koronawirusem.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.