Małopolska. Ohyda! Robił to na oczach dziewczynki. Na sumieniu miał coś jeszcze

2021-10-21 11:30
Małopolska. Ohyda! Robił to na oczach dziewczynki. Na sumieniu miał coś jeszcze
Autor: Alexas_Fotos/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

Ohydnego zachowania dopuścił się 53-letni mieszkaniec powiatu krakowskiego, który został zatrzymany przez policję. Mężczyzna kilkukrotnie obnażał się i onanizował na oczach małoletniej dziewczynki. Dodatkowo na sumieniu miał jeszcze inne obrzydliwe czyny. Od kilkunastu miesięcy znęcał się fizycznie i psychicznie nad własną matką.

53-latek onanizował się na oczach dziewczynki

W połowie października policjanci z komisariatu w Słomnikach (powiat krakowski) otrzymali zgłoszenie od kobiety, której małoletnia córka padła ofiarą ohydnego zachowania 53-letniego mieszkańca powiatu krakowskiego. Mężczyzna kilkukrotnie obnażał się i onanizował na oczach dziewczynki. Do gorszących scen dochodziło na ulicy, gdy dziecko wracało ze szkoły podstawowej do domu. Po otrzymaniu zgłoszenia funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania 53-latka. Szybko ustalili jego tożsamość i jeszcze tego samego dnia dokonali zatrzymania. Okazało się, że sprawca jest świetnie znany policji, ponieważ na sumieniu ma jeszcze inne, obrzydliwe czyny. Tym razem nie chodziło jednak o przestępstwa seksualne, lecz o stosowanie przemocy.

Dalsza część artykułu poniżej.

PRZECZYTAJ: Dramat w Krakowie. Młoda kobieta rzuciła się do Wisły. Skoczyła z mostu Nowohuckiego

Od prawie dwóch lat znęcał się nad matką

Zaledwie kilka dni przez zatrzymaniem 53-latka w związku z obnażaniem się przed dziewczynką, ten sam mężczyzna wpadł w ręce policji, ponieważ znęcał się nad swoją matką. Jak ustalili funkcjonariusze, do stosowania przez niego przemocy fizycznej i psychicznej wobec matki dochodziło już od 20 miesięcy. Sprawca usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad członkiem rodziny. Założono mu również niebieską kartę, a prokurator zdecydował o objęciu go policyjnym dozorem oraz zakazem zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną. Tym razem 53-latek trafił już za kratki. Po skandalicznym wybryku na tle seksualnym sąd wyraził zgodę na tymczasowe aresztowanie mężczyzny. W izolacji spędzi on najbliższe trzy miesiące. Za onanizowanie się przed małoletnią dziewczynką grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności, a za znęcanie się nad matką może trafić do więzienia nawet na pięć lat.

ZOBACZ: Olkusz: Za brak maseczki w autobusie - wniosek do sądu ws. demoralizacji

Sonda
Czy kary za przestępstwa seksualne powinny być wyższe i surowsze?
Usnarz Górny. Imigranci siłowo forsują granicę. Niszczą ogrodzenie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE