Małopolska policja rozbiła gang narkotykowy. Siedem osób zatrzymanych

i

Autor: Małopolska Policja Funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie siedmiu mężczyzn w wieku od 24 do 39 lat.

Małopolska policja rozbiła gang narkotykowy. Siedem osób zatrzymanych

2022-04-19 10:03

Siedmiu mężczyzn w wieku od 24 do 39 lat zostało zatrzymanych przez małopolskich policjantów w związku z wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Zdaniem śledczych, dilerzy łącznie zaopatrzyli czarny rynek w niemal 1,2 kg amfetaminy, 1 kg klefedronu, 1000 tabletek ekstazy i prawie 1 kg marihuany. Za posiadanie i handel znaczną ilością narkotyków grozi kara do 12 lat więzienia.

Małopolska policja rozbiła gang narkotykowy. Siedem osób zatrzymanych

Zatrzymanie 39-letniego dilera narkotyków z Krakowa, do którego doszło przed tygodniem (12 kwietnia) pozwoliło na rozbicie gangu zajmującego się dystrybucją substancji odurzających na terenie Małopolski i Śląska. Według ustaleń funkcjonariuszy mężczyzna od 2020 roku wprowadził do obrotu prawie kilogram marihuany, kilogram substancji psychotropowej 4 CMC (klefedron), 200 g amfetaminy i 1000 sztuk tabletek ekstazy o czarnorynkowej wartości sięgającej 71 tys. zł. Podczas przeszukania zajmowanego przez niego mieszkania kryminalni zabezpieczyli mefedron oraz marihuanę. 39-latek odpowie za posiadanie i handel znaczną ilością narkotyków. Decyzją sądu diler został tymczasowo aresztowany, a za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ: Wrócił konflikt o antysemickie figurki. Sprzedawali je spod lady

Kolejne zatrzymania w tej sprawie dotyczyły sześciu mężczyzn w wieku od 24 do 37 lat. Dwóch z nich odpowie za handel narkotykami, natomiast pozostali za posiadanie substancji odurzających. Łącznie zatrzymani dilerzy - zdaniem śledczych - wprowadzili na czarny rynek niemal 1,2 kg amfetaminy, 1 kg klefedronu, 1000 tabletek ekstazy i prawie 1 kg marihuany.

Małopolska policja rozbiła gang narkotykowy. Siedem osób zatrzymanych

i

Autor: Małopolska Policja Zatrzymani dilerzy wprowadzili na czarny rynek niemal 1,2 kg amfetaminy, 1 kg klefedronu, 1000 tabletek ekstazy i prawie 1 kg marihuany.

ZOBACZ: Za grejpfruty pójdzie do więzienia! Historyczna wpadka na kasie samoobsługowej w Libiążu

Sonda
Narkotyki. Czy posiadanie przy sobie małej ilości marihuany powinno być w Polsce legalne?
Pożar przyczepy w Chotomowie. W środku zwęglone zwłoki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE