Miała wyjść za mąż

i

Autor: shutterstock(2)

Ale numer!

Małopolska: Policja zatrzymała 27-letnią oszustkę, która szykowała się do ślubu

2022-08-10 16:25

Mężczyzno, zanim zwiążesz się z kobietą, sprawdź, czy nie jest poszukiwana. Historia z Wadowic pokazuje, że każdy kawaler może spotkać na swojej drodze niewłaściwą osobę. Jak podaje policja, 27-letnia kobieta poszukiwana za oszustwa szykowała się do ślubu, ale życiowe plany popsuli funkcjonariusze.

O zaskakującym zakończeniu ślubnych przygotowań w przypadku 27-letniej oszustki informuje policja z Wadowic. Jak czytamy, stróże prawa z andrychowskiego komisariatu w ubiegły piątek (5 sierpnia) zatrzymali kobietę, która ukrywała się przez rok przed wymiarem sprawiedliwości.

Czytaj również: Zabójca Aleksandry i Oliwii zostaje w areszcie. Krzysztof R. wciąż milczy

- Funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą ustalili, że poszukiwana kobieta na stałe ma przebywać poza granicami kraju. 4 sierpnia br. policjanci uzyskali informację, że 27-latka przyjechała na terytorium RP, bo zamierza wziąć ślub. Następnego dnia, gdy poszukiwana załatwiała formalności w związku z planowaną uroczystością, została zatrzymana przez andrychowskich funkcjonariuszy - podaje wadowicka komenda.

Czytaj koniecznie: 6-letni Krzyś wołał z okna, że jest głodny. Tak wyglądało mieszkanie w środku. Zachowanie matki skandaliczne

Wiadomo, że kobieta była poszukiwana w związku z oszustwami. Sąd Rejonowy w Bielsku Białej wystawił za nią dwa listy gończe. Tym samym zamiast miesiąca miodowego będzie ponad 11 gorzkich miesięcy za kratami - bo taki jest wyrok sądu w jej sprawie.

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś spędzić miesiąc miodowy w więzieniu?
Policyjny pościg za motocyklistą ulicami Torunia. 41-latek trafił za kraty