Małopolska: Z rzeki wyłowiono ciało kobiety. To może być poszukiwana Grażyna Kuliszewska

2019-02-28 16:53 Amadeusz Calik
Małopolska: Z rzeki wyłowiono ciało kobiety
Autor: Małopolska Policja Małopolska: Z rzeki wyłowiono ciało kobiety

Akcja służb ratunkowych w miejscowości Bielcza w pobliżu Borzęcina w powiecie brzeskim w Małopolsce. Z rzeki Uszwicy wyłowiono tam ciało kobiety w stanie rozkładu. O sprawie poinformowali dziennikarze portalu Onet i Fakt24.  

Małopolska: Z rzeki wyłowiono ciało kobiety
Autor: Małopolska Policja Małopolska: Z rzeki wyłowiono ciało kobiety

Jak informuje Onet może być to ciało zaginionej na początku stycznia 34-letniej Grażyny Kuliszewskiej. Policja nie udziela komentarza w tej sprawie. 

Zobacz też >>> Tajemnicze wybuchy w Krakowie. Mieszkańcy są zaniepokojeni

Przypomnijmy, policjanci z powiatu brzeskiego w Małopolsce poszukują 34-letniej Grażyny Kuliszewskiej, która na początku stycznia opuściła miejsce zamieszkania w Borzęcinie i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Prywatny detektyw, który również poszukuje zaginionej przedstawił szokujące przypuszczenia. 

Zaginiona Grażyna Kuliszewska wyszła z domu w nocy z 3 na 4 stycznia. Miała polecieć samolotem do Londynu, jednak na lotnisko nie dotarła i od tej pory bliscy stracili kontakt z nią kontakt. W ostatnim czasie internauci zauważyli, że na jednym z portali społecznościowych kobieta zmieniła zdjęcie profilowe na  napis złożony z liter "SGPMM". 

ZOBACZ ZDJĘCIA: Zaginęła 34-letnia Grażyna Kuliszewska. Chciała przejść na islam?

Początkowo wiązano je z imionami zaginionej, jej kurdyjskiego partnera oraz dzieci, które planowali. (S - Sardar, G - Grażyna, P - Patryk, M - Mirko oraz M - Milano). Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw, który prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia przedstawia jednak przełomowe dane. Ten sam skrót (SGPMM) oznacza "Second-Generation Pakistani Muslim men" i odnosi się do terapii poznawczo-behawioralnej (CBT) prowadzonej w Wielkiej Brytanii.

Musisz to zobaczyć >>> Najmniejszy apartament świata znajduje się w Krakowie. Ma... dwa metry kwadratowe! [ZDJĘCIA]

- Nasi detektywi sprawdzają, czy zaginiona mogła się udać na terapię behawioralną, która miała pomóc jej w przejściu na islam? - sprawdzamy również ten wątek” - poinformował prywatny detektyw. - W tej sprawie jest wiele niejasności, wątpliwości oraz "przypadków". Osoby najbliższe zaginionej zatajają wiele informacji, często manipulują nimi i próbują blokować naszą pracę. Dlaczego? - zastanawia się. 

Zobacz koniecznie:

>>> Śmierć 40-latka w Małopolsce. We krwi miał... 11 promili alkoholu!

>>> Kolejna tragedia w Krakowie. Mężczyzna utopił się w Wiśle

>>> Nowe radiowozy dla polskiej policji to prawdziwe BESTIE [ZDJĘCIA]