Kraków: Matka wyszła z domu z córką i obie zniknęły!

i

Autor: małopolska policja Kraków: Matka wyszła z domu z córką i obie zniknęły!

Matka wyszła z domu z 8-letnią córką. Obie zniknęły!

2022-04-30 16:45

42-letnia Marta Dudrak wyszła z domu w Krakowie wraz ze swoją 8-letnią córką Julią i... obie zniknęły. Od ostatniego potwierdzonego kontaktu z obiema Paniami minęły ponad 2 tygodnie, a policja właśnie opublikowała ich wizerunki. Zdradzamy pierwsze, nieoficjalne ustalenia w tej sprawie.

Kraków. Zaginięcie matki i córki. Policja publikuje wizerunek po dwóch tygodniach

Policyjna depesza o zaginięciu Marty Dudrak (42 l.) została opublikowana w piątek 29 kwietnia. Jak czytamy, matka 8-letniej Julii wyszła z nią z domu w Krakowie i zniknęła. Ostatni potwierdzony kontakt odnotowano przy ul. Kurczaba (okolice Parku Aleksandry). Od tamtej pory żadna z bliskich osób nie ma najmniejszej informacji: nikt nie wie, gdzie 42-latka może się podziewać i, co bardziej przerażające, co dzieje się z 8-letnią Julią. 

Zobacz też: Horror w Krakowie! Nożownik biegał po mieście i zaczepiał ludzi. Kobieta trafiła do szpitala

Choć każde zaginięcie budzi uzasadniony niepokój, nasze nieoficjalne informacje sugerują, że przypadek zaginionej kobiety najprawdopodobniej nie ma wątku kryminalnego. Niemniej, policyjne poszukiwania trwają. 

42-letnia Marta ma ok. 171-175 cm, szczupłą sylwetkę, krótkie blond włosy i jasne oczy. Mała Julia też jest drobna, ma ok. 150cm i długie, ciemnoblond włosy. Ze znaków charakterystycznych policja wymienia znamię w miejscu zgięcia prawego stawu łokciowego. Wszystkie osoby, które mają informację o miejscu przebywania kobiety z córką proszone są o kontakt z policją: pod numerem telefonu 47-83-52-917 lub 47-83-52-040 albo pod numer alarmowy 112.

Polecamy: Perfidnie oszukał Ukrainki uciekające przed wojną. Trudno uwierzyć, ile płaciły za kawalerkę pod ziemią!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE