Matura 2021: Odpowiedzi z matematyki. Które były poprawne? Takie odpowiedzi zaznaczali maturzyści

2021-05-05 14:51 Marta Zalewska
Matura 2021
Autor: Marcin Gadomski/Super Express Jakie są poprawne odpowiedzi z matury 2021 z matematyki? Maturzyści podają, które odpowiedzi zaznaczyli. Czy są poprawne?

Matura 2021 z matematyki dobiegła końca. Maturzyści z niecierpliwością czekają na odpowiedzi do zadań z arkusza CKE, żeby sprawdzić, ile zadań dobrze rozwiązali. Liczy się każdy punkt, który dla niektórych może oznaczać zdanie lub oblanie matury. Które odpowiedzi na maturze 2021 z matematyki były poprawne? Zobaczcie, co zaznaczali maturzyści i sprawdźcie, czy te wyniki zgadzają się z waszymi rozwiązaniami.

Matura 2021 matematyka - w galerii poniżej arkusz CKE i odpowiedzi do zadań maturalnych, które rozwiązuje nasz ekspert Dariusz Kulma, znany nauczyciel matematyki.

Maturzyści skończyli pisać maturę 2021 z matematyki na poziomie podstawowym. Uczniowie bardzo chcą wiedzieć, jak im poszło, szukają więc odpowiedzi do zadań z arkusza CKE. Rozwiązania i odpowiedzi pojawią się na naszej stronie od godz. 14. Tymczasem maturzyści w mediach społecznościowych wymieniają między sobą informacje na temat odpowiedzi, jakich udzielili na maturze. Nie ma pewności, czy te odpowiedzi z matematyki są poprawne, ale można je porównać z własnymi wynikami.

Przeczytaj koniecznie: Przecieki na maturze 2021 z matematyki. "Kartka z odpowiedziami latała po Twitterze". Matura 2021 będzie powtórzona?!

Matura 2021 matematyka. Odpowiedzi maturzystów

Wcześniej publikowaliśmy tutaj przykładowe odpowiedzi z matury 2021 z matematyki na poziomie podstawowym, które pochodziły od tegorocznych maturzystów. Teraz dysponujemy już rozwiązaniami od nauczyciela matematyki, które znajdziecie tutaj: Matura 2021 matematyka. Odpowiedzi, pytania, arkusz CKE, zadania, rozwiązania [poziom podstawowy matematyka matura 5.05.2021]

Rozwiązania zadań z matury 2021 z matematyki przygotowane przez nauczyciela matematyki znajdziesz w naszej relacji na żywo: Matura 2021: Matematyka. Już za moment wszystko stanie się jasne. Sprawdź arkusze CKE, zadania, odpowiedzi i rozwiązania

Matura matematyka odpowiedzi i arkusz CKE

Na oficjalne odpowiedzi z matury 2021 z matematyki przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Jednak już od godz. 14, gdy CKE opublikuje arkusze maturalne z matematyki na poziomie podstawowym, na naszej stronie (w galerii na górze artykułu) znajdziecie pierwsze sugerowane odpowiedzi. Zadania będzie rozwiązywał nasz ekspert - Dariusz Kulma, znany nauczyciel matematyki, uhonorowany tytułem Nauczyciel Roku 2008. Arkusz CKE i odpowiedzi opublikujemy w tym artykule o godz. 14. W galerii poniżej przykładowy arkusz z matury z matematyki na poziomie podstawowym.

Spis treści

  1. Matura 2021 matematyka. Odpowiedzi maturzystów
  2. Matura matematyka odpowiedzi i arkusz CKE
Matura z języka polskiego. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE