Matura 2022: WOS rozszerzony. Arkusze CKE i odpowiedzi. WOS: arkusze, zadania, pytania. Poziom rozszerzony [13.05.2022]

2022-05-13 15:00
matura, egzamin maturalny
Autor: Katarzyna Zaremba/SUPER EXPRESS (2) matura, egzamin maturalny

Matura 2022: WOS, poziom rozszerzony. Publikujemy arkusze CKE oraz sugerowane odpowiedzi. W piątek, 13.05.2021, maturzyści, którzy wybrali wiedzę o społeczeństwie (WOS) na poziomie rozszerzonym, zmierzyli się z arkuszem CKE z tego przedmiotu punktualnie o godzinie 9:00. Egzamin trwał 180 minut. Jakie zadania zostały przygotowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE)? Na naszej stronie se.pl publikujemy arkusze zadań oraz sugerowane odpowiedzi z matury 2022 z WOS-u na poziomie rozszerzonym wraz z sugerowanymi odpowiedziami. Matura 2022: WOS rozszerzony. Arkusze CKE i odpowiedzi 13 maja 2022.

Jakie zadania były na maturze z wiedzy o społeczeństwie (WOS) na poziomie rozszerzonym? Publikujemy arkusz CKE oraz sugerowane odpowiedzi.  W galerii opublikowanej w tym artykule najdziesz arkusz zadań, pytania i zadania matury 2022 z WOS-u na poziomie rozszerzonym.

Matura 2022. Arkusze CKE i odpowiedzi z WOS-u znajdziesz w galerii poniżej.  Odpowiedzi publikujemy na bieżąco. Wciśnij F5, by odświeżyć galerię.

Aby przejść do arkusza, kliknij w zdjęcie:

 

Matura 2022: WOS poziom rozszerzony [13.05.2022]

Matura 2022: wiedza o społeczeństwie (WOS), poziom rozszerzony. Jak wynika z harmonogramu maturalnego w piątek, 13 maja, punktualnie o godz. 9:00 uczniowie zmierzą się z maturą 2022 z WOS-u na poziomie rozszerzonym. Uczniowie na rozwiązanie zadań będą mieli 180 minut. Tuż przed egzaminem szukają przecieków z WOS-u. Maturę z WOS-u zda jednak każdy maturzysta, ponieważ jest to przedmiot dodatkowy. Nawet otrzymując 0 punktów, matura będzie zdana. Jednak dobrze zdany egzamin zagwarantuje przyjęcie na wybraną uczelnię oraz kierunek studiów. Jakie zadania znajdą się w arkuszach przygotowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE)?

Matura 2022: WOS poziom rozszerzony. Arkusze CKE i odpowiedzi

Jakie są odpowiedzi do poszczególnych zadań? W naszym materiale tuż po egzaminie znajdą się nie tylko arkusze CKE, ale również sugerowane odpowiedzi. Informacje będą aktualizowane na bieżąco. Arkusze zadań CKE z matury 2022 z WOS-u na poziomie rozszerzonym opublikujemy, gdy tylko zostaną udostępnione przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Czy zdalna edukacja zostanie po pandemii?
Sonda
Czy wierzysz przeciekom maturalnym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE