Matura 2022: WOS rozszerzony. Odpowiedzi i arkusze znajdziesz tutaj [CKE ODPOWIEDZI PYTANIA WOS ROZSZERZONY]

2022-05-13 15:00
Matury 2
Autor: KATARZYNA ZAREMBA/SUPER EXPRESS Matura 2022

Matura 2022. WOS rozszerzony. Arkusze i odpowiedzi z wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym. Jakie są poprawne odpowiedzi z matury 2022 z wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym? Egzamin z WOS rozpoczeła się w piątek, 13 maja, o godz. 9.00. Publikujemy arkusze oraz odpowiedzi do zadań z wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym. Listę odpowiedzi w arkuszach CKE z rozszerzonej wiedzy i społeczeństwie będziemy aktualizowali na bieżąco. U nas sprawdzisz, jakie były pytania na maturze 2022 z WOS na poziomie rozszerzonym i które odpowiedzi były poprawne, dzięki czemu możesz sprawdzić, ile punktów zdobędziesz na maturze 2022 z wiedzy o społeczeństwie. Artykuł będzie aktualizowany.

Matura 2022. Arkusze CKE i odpowiedzi z WOS-u znajdziesz w galerii poniżej.  Odpowiedzi publikujemy na bieżąco. Wciśnij F5, by odświeżyć galerię.

Aby przejść do arkusza, kliknij w zdjęcie:

Matura 2022. WOS rozszerzony. Arkusze CKE i odpowiedzi z matury z wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym 13.05.2022

Matura 2022 z WOS-u na poziomie rozszerzonym to jeden z kilku dodatkowych przedmiotów, jakie można zdawać podczas całej serii egzaminów maturalnych. Egzamin rozpoczyna się w piątek, 13 maja o godz. 9.00. Abiturienci mają do rozwiązania około 30 zadań, za które można dostać maksymalnie 60 punktów. Na rozwiązanie wszystkich mają dokładnie 180 minut, czyli trzy godziny. Matura z WOS na poziomie rozszerzonym obejmuje m.in. zadania, przy których odpowiedzi należy udzielić na podstawie tekstu lub wykresu. Na arkuszu CKE z WOS-u na poziomie rozszerzonym mogą się również pojawić pytania typy "prawda/fałsz". Niemal na pewno abiturienci będą musieli wykazać się znajomością Konstytucji RP, prawa wyborczego, systemu politycznego Rzeczypospolitej, zagadnień dotyczących polityki międzynarodowej (np. wiedzą na temat organizacji międzynarodowych). Jakie będą zadania na maturze 2022 z wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym? O tym przekonamy się już w piątek (13.05.2022) po godz. 9.00.

Zobacz koniecznie: Matura 2021 WOS: arkusze CKE, pytania i odpowiedzi z rozszerzonego WOS-u

Matura 2022. Arkusze CKE i odpowiedzi z WOS-u na poziomie rozszerzonym 13.05.2022

W tym materiale opublikujemy arkusze i odpowiedzi z matury 2022 z WOS-u na poziomie rozszerzonym. Z jakimi pytaniami, zadaniami, zagadnieniami na maturze 2022 z WOS-u musieli się zmagać uczniowie? Które odpowiedzi były poprawne? Wszystkie te wątpliwości będziemy rozwiewać w tym artykule. Najnowsze informacje dotyczące matury 2022 z wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym będziemy aktualizować na bieżąco. Arkusze i odpowiedzi z rozszerzonego WOS-u zostaną opublikowane w tym materiale.

Sonda
Czy wierzysz przeciekom maturalnym?
Matura dla uchodźców z Ukrainy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE