Matura 2021 WOS: arkusze, pytania i odpowiedzi z rozszerzonego WOS-u

i

Autor: Marcin Gadomski / Super Express Matura 2021 WOS: arkusze, pytania i odpowiedzi z rozszerzonego WOS-u / Zdjęcie ilustracyjne

Matura 2022 WOS: arkusze CKE, pytania i odpowiedzi z rozszerzonego WOS-u

2022-05-13 14:00

Matura 2022 WOS: wszystko co ważne w temacie WOS-u na poziomie rozszerzonym. W piątek, 13.05.2022 maturzyści mierzą się z zadaniami z arkusza CKE z WOSU-u. Po zakończeniu egzaminu w tym artykule znajdziecie arkusze CKE, pytania i odpowiedzi z wiedzy o społeczeństwie. Na se.pl przeanalizujemy dla was najważniejsze zagadnienia związane z popularną wśród uczniów maturą z rozszerzonego WOS-u. Zerknijcie na poniższy materiał.

Matura 2022 WOS na poziomie rozszerzonym

Matura 2022 w toku. W piątek, 13 maja zdający mierzą się z WOS-em rozszerzonym, który jest szczególnie popularny wśród specjalizujących się w przedmiotach humanistycznych. Początek egzaminu zaplanowano na godzinę 9:00. Czy arkusze z rozszerzonego WOS-u będą łatwe? A może w tym roku poziom nieprzyjemnie zaskoczy zdających? Na naszym portalu dokonamy szczegółowej analizy matury z wiedzy o społeczeństwie. Będziemy także spoglądać na komentarze uczniów, którzy tego dnia zmierzą się z pytaniami. Szczegół w naszej relacji: Matura 2022 z WOS-u rozpoczęta! Paragony, 1 proc. dla Marcelka i sondaże. Relacja na żywo: tematy, zadania, odpowiedzi. Wiedza o społeczeństwie 13 maja

Matura 2022 WOS: arkusze CKE, pytania, odpowiedzi

Początek egzaminu maturalnego z WOS-u na poziomie rozszerzonym o godzinie 9:00. Niezwłocznie po otrzymaniu arkuszy CKE, przekażemy je wam w tym artykule. Przeanalizujemy także pytania i zastanowimy się nad odpowiedziami, które powinny się pojawić na maturze 2022 z WOS-u. Ważna informacja! Jeżeli chodzi o oficjalne źródła, musimy poczekać aż Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikuje zasady oceniania i klucze odpowiedzi. Tymczasem na naszej stronie pojawią się sugerowane odpowiedzi z WOS-u na rozszerzeniu.

Matura 2022: arkusze, odpowiedzi, wyniki

Maturę 2022 szczegółowo opisujemy na se.pl. Codziennie publikujemy dla was ekskluzywne materiały, komentarze, raporty, arkusze i odpowiedzi. Zachęcamy do śledzenia naszych lokalnych serwisów, z których dowiecie się, jak poszło maturzystom z waszego regionu.

Przed zdającymi maturę 2022 co najmniej kilkadziesiąt dni stresu. Centralna Komisja Egzaminacyjna informuje, że wyniki pojawią się 5 lipca. Uczniom życzymy połamania piór i satysfakcjonujących rezultatów.

W oczekiwaniu na arkusz CKE i odpowiedzi z WOS-u 2022, w galerii poniżej przypominamy, z czym maturzyści musieli się mierzyć rok temu.

Tegoroczni maturzyści już po egzaminie maturalnym z języka polskiego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany