Matura 2022 z matematyki. Memy o matematyce podbiją Twittera [GALERIA]

i

Autor: Twitter Matura 2022 z matematyki. Memy o matematyce podbiją Twittera [GALERIA]

Matura 2022 z matematyki. Memy o matematyce podbijają Twittera! "Ryczę ze śmiechu" [GALERIA]

2022-05-05 14:12

Matura 2022 z matematyki dała uczniom w kość! Większość z nich po wyjściu z sal mówi bez ogródek: "Matura z matmy mnie zabiła". Nic dziwnego, że w internecie pojawiło się mnóstwo memów o maturze 2022 z matematyki. Zobaczcie najśmieszniejsze memy z matury 2022 z matematyki!

Arkusz CKE i odpowiedzi naszego eksperta z matury 2022 z matematyki znajdziesz w galerii - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Zadania rozwiązał nasz ekspert Dariusz Kulma, znany matematyk uhonorowany tytułem Nauczyciela Roku, który od lata pomaga uczniom w przygotowaniach do matury w ramach projektu www.jakzdacmaturezmatematyki.pl.

AKTUALIZACJA: Są już pierwsze odpowiedzi maturzystów z matury 2022 z matematyki. Sprawdź w materiale: Matura 2022. Odpowiedzi z matematyki. "72 stopnie w zadaniu z trójkątem, 4/81 przy prawdopodobieństwie". Maturzyści dzielą się rozwiązaniami zadań z arkusza CKE

Matura 2022: matematyka. Jakie zadania znalazły się w arkuszu CKE?

Matura z matematyki co roku najbardziej stresuje maturzystów. To na nią poświęcają większość czasu podczas przygotowań. Jakie zadania pojawiły się w arkuszu maturalnym CKE z matematyki 2022? Jak opisują uczniowie, w arkuszu pojawiły się zadania z ciągów, równania kwadratowego, prawdopodobieństwa oraz geometria. Gdzie szukać odpowiedzi na zadania z matury 2022 z matematyki?

Szczegóły podajemy w tym tekście: Matura 2022 matematyka. Odpowiedzi, pytania, arkusze CKE. Zadania, arkusze i odpowiedzi CKE matura 2022 matematyka poziom podstawowy

Matura 2022 z matematyki. Memy o matematyce podbiją Twittera! "Ryczę ze śmiechu"

Matura 2022 z matematyki zaskoczyła niektórych maturzystów. W internecie pojawiły się komentarze z pierwszymi opiniami uczniów. - Nienawidzę matematyki. Ostatnie 3 lata to korepetycje 3 razy w tygodniu po 1.5h a na maturze nie napisałem ani jednego otwartego a z zamkniętych wiedziałem jedno... Nie chce mi się żyć - pisze jeden z maturzystów.

Wszystkie opinie zebraliśmy w tym tekście: Matura 2022: matematyka. Uczniowie wychodzą z sal! "Nie było źle. To było KUR** tragiczne!"

Na Twitterze, oprócz komentarzy, pojawiły się także memy związane z maturą 2022 z matematyki.

Wszystkie grafiki zobaczycie w poniższej galerii!

Matura z matematyki. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?