Matura 2024

i

Autor: Artur Hojny/Super Express

Matura matematyka

Matura 2024: matematyka rozszerzona. ODPOWIEDZI i ARKUSZE CKE do ściągnięcia. " KU*** NAWET 30% NIE BĘDZIE" [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

2024-05-15 17:03

Matura 2024. W środę (15.05) maturzyści pisali egzamin z matematyki na poziomie rozszerzonym. Egzamin rozpoczął się o godz. 9 i trwał do godziny 12. Egzamin z matematyki rozszerzonej odbywa się w nowej formule 2023 i starej formule 2015. "Poległam na tej matematyce i to konkretnie" - podsumowała maturzystka. W tym artykule znajdziesz sugerowane odpowiedzi i rozwiązania oraz oficjalne ARKUSZE CKE z matematyki rozszerzonej. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji na żywo.

Matura 2024. Trwają egzaminy. To prawdziwy maraton. Tegoroczni maturzyści mają już za sobą egzaminy z języka polskiego, matematyki na poziomie podstawowym, a także z części języków obcych czy biologii. To jednak wciąż nie koniec zmagań z egzaminem dojrzałości. W środę, 15 maja tegoroczni absolwenci szkół średnich przystąpili do egzaminu z matematyki. Tym razem na poziomie rozszerzonym w nowej formule 2023 i starej formule 2015. O godz. 9 uczniowie otrzymali arkusze CKE z zadaniami. Na ich rozwiązanie mieli 180 minut. - Jestem na takim poziomie, że powinnam się zatrzymać pod jakąś podstawowką na egzamin osmoklasisty, a nie jechać na rozszerzenie z matmy - napisał jeszcze przed egzaminem jeden z dziejszych maturzystów. Niedługo później pojawiły się pierwsze komentarze. Nie są one optymistyczne. "Anulowali egzamin z matmy, bo wykryli mój telefon" - podsumowała maturzystka. Egzamin maturalny z matematyki na poziomie rozszerzonym nowa formuła 2023 i stara formułą 2015 już się zakończył. Maturzyści szukają rozwiązań i odpowiedzi do arkusza CKE. Zamieścimy w tym artykule. - Poległam na tej matematyce i to konkretnie - napisała maturzystka.

Matura 2024: matematyka na poziomie rozszerzonym - relacja na żywo

Co pojawiło się w arkuszach CKE? Jakie są sugerowane rozwiązania zadań z matematyki na poziomie rozszerzonym? Zapraszamy do śledzenia naszej relacji na żywo. Arkusze CKE z matematyki rozszerzonej oraz sugerowane rozwiązania oraz odpowiedzi opublikujemy w tym artykule niedługo po zakończeniu egzaminu.

Matura z matematyki. Sprawdź, czy zdasz!

Pytanie 1 z 10
Liczba 4 log4 2 + 2 log4 8 jest równa
Matura z matematyki w Zespole Szkół Salezjańskich w Łodzi

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki