matura próbna 2024

Matura próbna 2024: angielski. Arkusze CKE i odpowiedzi matury próbnej 2024 z angielskiego [8.12.2023]

2023-12-08 13:41

Matura próbna 2024: angielski. To ostatni dzień próbnych egzaminów, przygotowany przez Centralna Komisję Egzaminacyjną. Chociaż jest to tylko test przed prawdziwym egzaminem, to i tak tegoroczni maturzyści podeszli do niego bardzo poważnie. Matura próbna 2024 z angielskiego na poziomie podstawowym rozpocznie się w piątek (8.12.2023) o godz. 9. Równocześnie CKE opublikuje arkusze z zadaniami na stronie internetowej. Co pojawi się w arkuszu CKE matury próbnej 2024 z angielskiego? Tu znajdziecie pytania, arkusze CKE i sugerowane odpowiedzi.

Arkusz CKE i odpowiedzi z matury próbnej 2024 z angielskiego w galerii powyżej - KLIKNIJ W ZDJĘCIE, ŻEBY ZOBACZYĆ ARKUSZ I ODPOWIEDZI.

Matura próbna 2024 angielski poziom podstawowy 8 grudnia 2023. Tu znajdziesz arkusze CKE, pytania i odpowiedzi!

Matura próbna 2024: angielski poziom podstawowy. W piątek, 8 grudnia maturzyści przystąpią do matury próbnej 2024 z angielskiego. To ostatni dzień zmagań z próbnym egzaminem dojrzałości i zdecydowanie najłatwiejszy. Jakie pytania i zadania znajdą się w arkuszach przygotowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną na maturze próbnej 2024 z angielskiego? Jakie są odpowiedzi do poszczególnych zadań? Chcesz wiedzieć, czy dobrze odpowiedziałeś na pytania na maturze próbnej 2024 z angielskiego na poziomie podstawowym?

Zobacz: Matura próbna 2024: matematyka. Odpowiedzi i arkusze CKE z próbnej matury z matematyki

W naszym artykule będziecie mogli sprawdzić, jak poszło wam na maturze próbnej 2024 z angielskiego na poziomie podstawowym. Będziemy aktualizować informacje na bieżąco. Zanim pojawią się oficjalne odpowiedzi, te publikowane tutaj są wyłącznie sugerowane - nie ma pewności, że są prawidłowe.

Odpowiedzi przygotuje nasz ekspert. Jednak na klucz odpowiedzi do arkusza CKE trzeba będzie jeszcze poczekać. Same arkusze zadań CKE z matury próbnej 2024 z angielskiego opublikujemy, gdy tylko zostaną udostępnione przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

W poniższych galeriach znajdziecie przykładowe arkusze CKE z ubiegłych lat. Sprawdźcie, z jakimi zadaniami mierzyli się starsi koledzy i koleżanki. Przekonacie się, że to nic strasznego!

Matura z matematyki w Zespole Szkół Salezjańskich w Łodzi

QUIZ z angielskiego. Nazwy miesięcy i dni tygodnia

Pytanie 1 z 10
February to: