Mamy odpowiedzi!

Matura próbna CKE: odpowiedzi z polskiego TUTAJ. Mamy oficjalny klucz odpowiedzi od CKE. Sprawdź, jak poszła matura próbna 2023!

2022-12-13 12:20

Trwa matura próbna 2023. Mamy arkusz z polskiego i odpowiedzi CKE. Jak należało rozwiązać zadania z arkusza? Czy matura próbna z polskiego była trudna? Maturzyści mogą już sprawdzić, jak im poszło i czy dobrze odpowiedzieli na pytania przygotowane przez ekspertów CKE. Zobaczcie klucz odpowiedzi na naszej stronie.

Matura próbna CKE: polski odpowiedzi i arkusze

Arkusze i odpowiedzi z matury próbnej CKE są publikowanie na bieżąco, w trakcie trwania egzaminów. - Zasady oceniania rozwiązań zadań będą zamieszczane na ww. stronach internetowych oraz przekazywane dyrektorom szkół za pośrednictwem systemu SIOEO w dniu następującym po dniu, w którym przeprowadzany był test diagnostyczny z danego przedmiotu, o godz. 10:00, a w przypadku egzaminów przeprowadzanych w piątek (16 grudnia) – w piątek o godz. 17:00 - poinformowało CKE. Dzięki temu uczniowie mogą od razu sprawdzić, jak im poszło. Za nami już matura próbna z języka polskiego, która odbyła się w poniedziałek, 12 grudnia 2022. Klucz odpowiedzi z polskiego CKE udostępniło o godz. 10 we wtorek, 13 grudnia. Opublikowane klucze rozwiązań zadań z pierwszej części arkusza, umieszczamy w galerii na górze strony. W galerii na dole artykułu znajduje się klucz rozwiązań do tematów wypracowań z polskiego.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki