matura próbna 2023 matematyka

i

Autor: Kasia Zaremba/Super Express matura próbna 2023 matematyka

Co było na maturze próbnej?

Matura próbna z Operonem. Co było na polskim? Maturzyści komentują: "Odwołałem się do Janusza Walczuka na próbnej maturze"

2022-11-22 10:23

Trwa matura próbna 2023 z Operonem. Niektórzy maturzyści skończyli już rozwiązywać zadania z arkusza i dzielą się pierwszymi wrażeniami po próbnej maturze z języka polskiego. Co było w arkuszu przygotowanym przez ekspertów wydawnictwa Operon? Czy zadania sprawiły uczniom trudność? Zobaczcie pierwsze komentarze po maturze próbnej 2023 z Operonem!

Matura próbna z Operonem. Co było na polskim?

Trwa matura próbna z Operonem. Maturzyści rozwiązują zadania z języka polskiego w nowej formule 2023. Niektórzy uczniowie oddali już arkusze i dzielą się swoimi wrażeniami z próbnej matury 2023. Na Twitterze pojawiają się już pierwsze komentarze. Jak maturzyści oceniają poziom matury próbnej z Operonem? Co było w arkuszu z języka polskiego?

  • - Coś podejrzenie za łatwa była ta matura - uważa jeden z maturzystów.
  • - Odwołałem. Odwołałem się do utworu Janusza Walczuka na próbnej maturze - komentuje inny zdający.
  • - Trochę trudna była n powiem - przyznaje inna maturzystka. - Odwołałam się do TO i do Killing Eve - dodaje.

Przeczytaj koniecznie: Matura próbna z Operonem. Gdzie odpowiedzi i arkusze z polskiego? Zaskakująca decyzja Operonu! "Uwzględniając prośby nauczycieli..."

Matura próbna Operon: odpowiedzi, arkusze

O tym, co dokładnie było na maturze próbnej z Operonem z języka polskiego dowiemy się, gdy wydawnictwo opublikuje arkusze i odpowiedzi. Poznamy wtedy dokładną treść wszystkich zadań, a także teksty źródłowe, lektury oraz tematy wypracowań, z którymi musieli zmierzyć się maturzyści. Czy arkusze i odpowiedzi (rozwiązania, klucze odpowiedzi) z matury próbnej 2023 z Operonem zostaną udostępnione na stronie internetowej wydawnictwa OPERON - TUTAJNiestety, nie mamy dobrych wiadomości dla maturzystów, którzy szukają odpowiedzi z matury próbnej z Operonem. - Uwzględniając prośby nauczycieli i ich potrzeby zdecydowaliśmy o tym, by nie publikować arkuszy i kluczy odpowiedzi na stronie internetowej Operonu ani w innych serwisach - poinformowało "Super Express" wydawnictwo Operon.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają