matura próbna 2023 matematyka

i

Autor: Kasia Zaremba/Super Express matura próbna 2023 matematyka

Test dla maturzystów

Matura próbna z Operonem. Angielski już 24 listopada! Maturzyści cali w nerwach. Gdzie arkusze i odpowiedzi?

2022-11-24 8:50

Matura próbna z Operonem w listopadzie 2023 to kolejna, po próbnej maturze CKE, okazja do sprawdzenia swoich sił przed egzaminem dojrzałości. Maturzyści zmierzą się m.in. z zadaniami z arkusza z matematyki, języka polskiego i języka obcego (angielskiego, niemieckiego) w nowej formule 2023. Zobacz, gdzie sprawdzić odpowiedzi z matury próbnej 2023 z Operonem z angielskiego.

Sprawdź odpowiedzi z matury próbnej z matematyki od maturzystów: Matura próbna z Operonem. Sprawdź odpowiedzi z matematyki! "W zadaniu z logarytmem 0". A jak rozwiązać zadanie z piechurem?

Matura próbna z Operonem 2023

Rozpoczęła się matura próbna z Operonem. To ogólnopolska akcja, w ramach której przeprowadzany jest próbny egzamin maturalny dla uczniów liceów i techników w całym kraju. W listopadzie 2022 już po raz 16 maturzyści będą mieli okazję, by spróbować swoich sił przed właściwą maturą 2023 w maju. Matura próbna z Operonem rozpoczęła się we wtorek, 22 listopada 2022, i potrwa przez cztery dni, do 25 listopada. Zostanie przeprowadzona jednocześnie w dwóch obowiązujących formułach zgodnych w wytycznymi CKE:

  • dla szkół ponadpodstawowych – formuła 2023, tzw. nowa matura,
  • dla szkół ponadgimnazjalnych – formuła 2015, tzw. stara matura.

Przeczytaj koniecznie: Matura próbna z Operonem. Gdzie odpowiedzi i arkusze z matematyki? Zaskakująca decyzja Operonu! "Uwzględniając prośby nauczycieli..."

Operon: próbna matura [ODPOWIEDZI I ARKUSZE]

Arkusze próbnej matury wydawnictwo Operon dostarczył do szkół do 22 listopada 2022. Eksperci wydawnictwa przygotowali arkusze aż z 11 przedmiotów, które w pełni odzwierciedlają arkusze egzaminacyjne zgodnie z aktualnymi wymaganiami egzaminacyjnymi CKE. Czy arkusze i odpowiedzi (rozwiązania, klucze odpowiedzi) z tej matury próbnej zostaną udostępnione na stronie internetowej wydawnictwa OPERON - TUTAJ? Niestety, nie mamy dobrych wiadomości dla maturzystów, którzy szukają odpowiedzi z matury próbnej z Operonem. - Uwzględniając prośby nauczycieli i ich potrzeby zdecydowaliśmy o tym, by nie publikować arkuszy i kluczy odpowiedzi na stronie internetowej Operonu ani w innych serwisach - poinformowało "Super Express" wydawnictwo Operon.

Przypomnijmy, że we wrześniu maturzyści pisali maturę próbną 2023 z CKE. Arkusz oraz odpowiedzi z angielskiego można znaleźć w galerii - WYSTARCZY KLIKNĄĆ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Sonda
Matura 2023 - którego przedmiotu obawiasz się najbardziej?

Próbna matura z Operonem: harmonogram

Próbna Matura z Operonem odbędzie się w dniach 22–25 listopada 2022 r. według następującego harmonogramu:

  • 22 listopada – język polski;
  • 23 listopada – matematyka;
  • 24 listopada – język angielski i język niemiecki;
  • 25 listopada – przedmioty dodatkowe na poziomie rozszerzonym: biologia, chemia, fizyka, geografia, język polski, język angielski, język niemiecki, historia, informatyka, matematyka, wiedza o społeczeństwie.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają