matura próbna 2023 matematyka

i

Autor: Kasia Zaremba/Super Express matura próbna 2023 matematyka

Odpowiedzi z matematyki

Matura próbna z Operonem. Sprawdź odpowiedzi z matematyki! "W zadaniu z logarytmem 0". A jak rozwiązać zadanie z piechurem?

2022-11-23 13:31

Matura próbna z matematyki przygotowana przez wydawnictwo Operon rozłożyła wielu maturzystów na łopatki. Uczniowie głowią się, jak należało rozwiązać zadanie z piechurem i jakie są poprawne odpowiedzi do pozostałych zadań z arkusza. Swoimi spostrzeżeniami i rozwiązaniami dzielą się m.in. na Twitterze. Jakie podają odpowiedzi z matury próbnej z matematyki z Operonem? Zobaczcie!

Matura próba z Operonem: odpowiedzi z matematyki

Po zakończonej kolejnej części matury próbnej z Operonem, maturzyści szukają odpowiedzi z matematyki, by sprawdzić, jak im poszło. W mediach społecznościowych pojawia się bardzo dużo pytań o prawidłowe rozwiązania zadań. Maturzyści głowią się, jaka powinna wyjść odpowiedź w zadaniu z piechurem. Wielu z nich przyznaje się, że nie miało pojęcia, jak rozwiązać to zadanie. - Wystarczyło umieć podstawowa wiedzę z geometrii analitycznej lol - żartują niektórzy z poziomu trudności tego zadania. Na Twitterze można jednak znaleźć inne odpowiedzi z matury próbnej z matematyki, które porównują między sobą maturzyści. Poniżej zebraliśmy przykładowe rozwiązania, którymi wymieniają się uczniowie. Trzeba jednak pamiętać, że Operon przygotował dwie matury próbne: według formuły 2015 i formuły 2023 (po gimnazjum i po szkole podstawowej). Zadania z arkuszy i prawidłowe odpowiedzi z matematyki mogą się więc różnić między sobą.

Przeczytaj koniecznie: Matura próbna z Operonem. Gdzie odpowiedzi i arkusze z matematyki? Zaskakująca decyzja Operonu! "Uwzględniając prośby nauczycieli..."

Matura próbna: odpowiedzi z matematyki od Operonu

Co z oficjalnymi odpowiedziami z matury próbnej z matematyki? Czy arkusze i odpowiedzi (rozwiązania, klucze odpowiedzi) z tej matury próbnej zostaną udostępnione na stronie internetowej wydawnictwa OPERON? Niestety, nie mamy dobrych wiadomości dla maturzystów, którzy szukają odpowiedzi z matury próbnej z Operonem. - Uwzględniając prośby nauczycieli i ich potrzeby zdecydowaliśmy o tym, by nie publikować arkuszy i kluczy odpowiedzi na stronie internetowej Operonu ani w innych serwisach - poinformowało "Super Express" wydawnictwo Operon.

Przypomnijmy, że we wrześniu maturzyści pisali maturę próbną 2023 z CKE. Arkusz oraz odpowiedzi z matematyki można znaleźć w galerii - WYSTARCZY KLIKNĄĆ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE