Morskie Oko: Męczarnie KONI trwają. Leniwych turystów zawstydziła niepełnosprawna

2020-08-01 21:09 Anna Gołata
Morskie Oko: Męczarnie KONI trwają. Leniwych turystów zawstydziła niepełnosprawna
Autor: Niosepomoc.pl/zrzut ekranu Morskie Oko: Męczarnie KONI trwają. Leniwych turystów zawstydziła niepełnosprawna

Gehenna koni na szlaku do Morskiego Oka nadal trwa. Fundacja Niosę Pomoc udostępniła zdjęcie, na którym widać jak Ewa po amputacji nogi idzie pod górę obok fasiągu. "Szacunek dla tej pani. A woźnice i pasażerów niech diabli wezmą" - skomentowała jedna z internautek.

Ta młoda dziewczyna zawstydziła niejednego! I mimo, że życie rzucało jej pod nogi kłody, ona nie zamierza się poddawać.  - Kiedy miałam 12 lat zachorowałam na raka i w wyniku choroby miałam amputowaną nogę. Musiałam szybko dorosnąć i podjąć się najtrudniejszego wyzwania - wyjaśnia Ewa.

Dziewczyna mimo oczywistych trudności o własnych siłach pokonała drogę na Morskie Oko, co wywołało w internecie prawdziwe poruszenie!

ZOBACZ: Tragedia na Podhalu: 47–latka przygniótł traktor podczas koszenia łąki. To kolejny taki wypadek w ciągu jednego dnia

- Tacy ludzie jak ta Pani na zdjęciu mają u mnie o wiele większy szacunek niż cała ta hałastra na wozie. Powinni zakazać jazdy tych wozów to zobaczyliśmy ilu jest prawdziwych wielbicieli górskich wycieczek i krajobrazów.

- Chyba bym się zapadła pod ziemie z wstydu na miejscu tych na bryczce

- Szacunek dla tej Pani. A woźnice i pasażerów niech Diabli wezmą

Rocznica Powstania Warszawskiego. Zablokowane największe skrzyżowanie w centrum Wrocławia