Tragedia na Podhalu: 47–latka przygniótł traktor podczas koszenia łąki. To kolejny taki wypadek w ciągu jednego dnia

2020-07-31 10:13 Anita Leszaj
Mężczyzna przygnieciony ciągnikiem
Autor: OSP Raba Wyżna

Do tragicznego wypadku doszło na jednym z pól w Sieniawie. Wywrócił się traktor z przyczepą i przygniótł 47-letniego kierowcę. Mężczyzna zmarł. Kilka godzin wcześniej ciągnik przygniótł 71-latka z Klikuszowej. jemu na szczęście udało się przeżyć .

W czwartek po południu w Sieniawie doszło do tragicznego wypadku. 47- letni kierujący zginął przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Mężczyzna jechał ciągnikiem z przyczepą samozbierającą po łące, kiedy nagle na wzniesieniu pojazd wywrócił się przygniatając mężczyznę. Służby ratunkowe powiadomił świadek zdarzenia, który próbował ratować poszkodowanego. Na miejsce przyjechali również strażacy z Raby Wyżnej i Sieniawy. Niezbędna była ich pomoc, aby wydostać poszkodowanego spod ciągnika. Niestety nie udało się uratować mieszkańca Sieniawy. Mężczyzna zmarł przed przyjazdem karetki pogotowia.

To już drugie tego typu zdarzenie tego dnia. Kilka godzin wcześniej 71-letni mieszaniec Klikuszowej na posesji został przygnieciony przez ciągnik, po tym jak uderzył w drzewo. Poszkodowany przeżył ale z urazem nogi został przewieziony do szpitala. Jego stan jest poważny. 

Półnagie gwiazdy disco polo smażą się na słońcu... Gorące wideo!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE