Kaloryfer

i

Autor: Etadly / www.pixabayc.om

Sezon grzewczy 2023/24

MPEC ogłosił początek sezonu grzewczego. Kiedy będą ciepłe kaloryfery?

2023-09-28 9:30

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Krakowie poinformowało o gotowości do rozpoczęcia dostaw ciepła. To ważna wiadomość, zwłaszcza że prognozy pogody wskazują na nadchodzące ochłodzenie. Ostateczna decyzja o rozpoczęciu dostaw ciepła do kaloryferów zależy od zarządców i właścicieli nieruchomości.

Początek sezonu grzewczego w Krakowie. MPEC ogłosił gotowość do uruchomienia dostaw ciepła

MPEC Kraków poinformował o rozpoczęciu sezonu grzewczego 2023/24. Komunikat oznacza, że miejska spółka ciepłownicza jest gotowa do dostarczania odbiorcom energii cieplnej. Jest to o tyle istotne, że w najbliższym czasie ma nastąpić duże ochłodzenie, a dodatkowo synoptycy przewidują opady deszczu.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie informuje o zakończeniu prac remontowych infrastruktury ciepłowniczej i gotowości do rozpoczęcia dostawy ciepła. Wobec prognozowanego pogorszenia warunków pogodowych i spadku temperatury poniżej odczuwanego komfortu cieplnego przedsiębiorstwo przypomina Odbiorcom o możliwości uruchomienia ogrzewania w ich obiektach - czytamy w komunikacie krakowskiego MPEC-u.

Kiedy będą ciepłe kaloryfery w Krakowie?

Ostateczną decyzję o uruchomieniu dostaw ciepła do konkretnych budynków podejmują zarządcy i właściciele nieruchomości. Powinni oni poinformować mieszkańców o terminie rozpoczęcia sezonu grzewczego, tak by osoby mieszkające w danym budynku wiedziały, kiedy będą mieć ciepłe kaloryfery.

Sonda
Jaka jest twoja ulubiona pora roku?
Kraków. Zatrzymali dilera narkotyków, gdy wracał z towarem. Sceny jak z filmu akcji
Nasi Partnerzy polecają