Mucharz: Przerażające sceny nieopodal Wadowic. 15-latek oblał się benzyną i podpalił

2021-05-04 20:00 Paweł Tabędzki
Śmigłowiec ratunkowy
Autor: CC0 Public Domain / jarmoluk / Pixabay.com Śmigłowiec ratunkowy

We wtorkowe popołudnie (4 maja) w miejscowości Mucharz pod Wadowicami doszło do potwornego zdarzenia. Zaledwie 15-letni chłopiec podjął próbę samobójczą. Oblał się benzyną, po czym podpalił własne ciało. Jak informują małopolscy strażacy, cytowani przez Wyborczą, stan nastolatka jest ciężki. Przetransportowano go śmigłowcem do szpitala w Krakowie.

Samopodpalenie 15-latka w miejscowości Mucharz koło Wadowic! Poszkodowany ma mieć poparzone ponad 50 procent ciała. - Stan chłopca jest ciężki. Ustalamy przyczyny zdarzenia - przekazali Wyborczej małopolscy strażacy. Jak precyzuje Gazeta Krakowska, do zdarzenia doszło około godziny 12:30 na jednej z lokalnych posesji.

Poparzonego 15-latka do szpitala w Krakowie przetransportował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ranny chłopiec jest pod opieką lekarzy.

Na miejsce wezwano również policjantów, którzy wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Tajemnicze śmierci w Bałtyku. Z morza wyłowiono trzy ciała
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE