Myślenice. Opel staranował kobietę na pasach! Nagranie mrozi krew w żyłach [WIDEO]

2021-06-24 12:31
Myślenice. Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych. Jest nagranie
Autor: Małopolska Policja Myślenice. Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych. Jest nagranie

Mrożące krew w żyłach sceny w Myślenicach. Kierowca samochodu osobowego marki opel potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Do zdarzenia doszło 18 czerwca na ul. Kazimierza Wielkiego. W wyniku zdarzenia poszkodowana doznała ogólnych potłuczeń, zerwania więzadeł oraz skręcenia lewego kolana. 43-latka trafiła do szpitala. 55-letni kierowca opla był trzeźwy. Policja prowadzi czynności w tej sprawie.

Potrącenie kobiety w Myślenicach. Do zdarzenia doszło 18 czerwca na ulicy Kazimierza Wielkiego. Jak wynika z nagrania opublikowanego przez Małopolską Policję, 43-letnia kobieta szła w czteroosobowej grupie przez przejście dla pieszych. To właśnie ona była na jej czele, gdy samochód marki opel, kierowany przez 55-latka, wjechał na pasy. Piesza została potrącona. Jechała chwilę bezwładnie na masce. Potem upadła na jezdnię. Trudno powiedzieć, dlaczego kierowca opla nie zatrzymał się na przejściu. Cala sytuacja została zarejestrowana przez monitoring. Nagranie prezentujemy poniżej.

- W wyniku zdarzenia poszkodowana doznała ogólnych potłuczeń, zerwania więzadeł oraz skręcenia lewego kolana. 43-latka trafiła do szpitala, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - informuje policja. Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach prowadzi w tej sprawie dochodzenie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE