Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez granitową płytę. Śmiertelny wypadek na budowie

i

Autor: Policja Zakopane Do tragicznego wypadku doszło wewnątrz budowanego obiektu. Ciężka płyta przygniotła jednego z pracowników.

Tragedia na Podhalu

Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez granitową płytę. Śmiertelny wypadek na budowie

2023-03-17 18:54

Na budowie w Białce Tatrzańskiej zginął 65-letni mężczyzna. Pracował on wewnątrz budynku i w pewnym momencie najprawdopodobniej został przygnieciony przez ciężką, granitową płytę. Szczegółowe okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury. O sprawie została też poinformowana Państwowa Inspekcja Pracy.

Tragedia na Podhalu. Nie żyje 65-letni mężczyzna przygnieciony przez płytę

W piątek, 17 marca na budowie w Białce Tatrzańskiej doszło do wypadku śmiertelnegoJego ofiarą jest 65-letni mężczyzna, który najprawdopodobniej został przygnieciony przez ciężką, granitową płytę. Jak przekazał asp. szt. Roman Wieczorek, rzecznik prasowy zakopiańskiej policji, na miejsce skierowano śledczych, którzy pod osobistym nadzorem prokuratora prowadzili oględziny miejsca zdarzenia. O sprawie poinformowano również Państwową Inspekcję Pracy. Policjanci razem z prokuraturą będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności wypadku. Na obecną chwilę nie są one jeszcze znane. Wiadomo jedynie, że zmarły mężczyzna pracował wewnątrz budynku.

Sonda
Czy firmy w Polsce odpowiednio dbają o bezpieczeństwo swoich pracowników?
Porwanie 9-letniej dziewczynki. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut uprowadzenia
Nasi Partnerzy polecają