Nie żyje Marian Pędzimąż

i

Autor: Shutterstock; Archiwum prywatne Nie żyje Marian Pędzimąż

Smutna wiadomość

Nie żyje młody milioner z Zakopanego. Marian Pędzimąż znaleziony martwy w swoim domu

2023-02-23 10:57

Nie żyje Marian Pędzimąż. Jak podaje Onet, młody milioner z Zakopanego został znaleziony martwy w swoim domu. Śledczy wstępnie wykluczyli, by śmierć mężczyzny wynikała z działania innych osób. Marian Pędzimąż był właścicielem wielu lokali gastronomiczno-turystycznych na Podhalu. Pogrzeb 38-latka odbędzie się w sobotę, 25 lutego na cmentarzu przy ul. Nowotarskiej w Zakopanem.

Zakopane. Nie żyje Marian Pędzimąż. Milioner znaleziony martwy w swoim domu

W poniedziałek, 20 lutego w wieku 38 lat zmarł Marian Pędzimąż, biznesmen i milioner z Zakopanego. Jak podaje Onet, mężczyzna został odnaleziony martwy w swoim domu. Śledczy wstępnie wykluczyli, by jego śmierć wynikała z działania innych osób. Marian Pędzimąż karierę biznesową rozpoczął jako 21-latek, gdy ściągnął z Laponii do Polski stado reniferów i pokazywał je w stworzonych przez siebie "zagrodach św. Mikołaja". Zwierzęta przyciągały tłumy klientów galerii handlowych, które w okresie bożonarodzeniowym płaciły za ustawianie u siebie zagród. Zarobione pieniądze Marian Pędzimąż inwestował w branżę turystyczną i gastronomiczną. Był właścicielem wielu obiektów świadczących usługi dla przyjeżdżających na Podhale turystów. Milioner prowadził również działalność gospodarczą w zakresie nieruchomości. Marian Pędzimąż pozostawił pogrążoną w żałobie rodzinę, w tym żonę i dzieci.

Kiedy pogrzeb Mariana Pędzimęża?

Zmarły 38-latek zostanie pochowany na cmentarzu przy ul. Nowotarskiej w Zakopanem. Msza święta żałobna rozpocznie się w sobotę, 25 lutego o godz. 13.30 w kaplicy cmentarnej. Bezpośrednio po jej zakończeniu nastąpi pochówek. 

Zamaskowany bandyta strzelił do sprzedawczyni, bo nie chciała dać mu pieniędzy. Seria brutalnych rozbojów w Krakowie

Dlaczego warto za życia zaplanować WŁASNY POGRZEB?

Posłuchaj rozmowy, która przełamuje tabu o umieraniu!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany