Chwile grozy z miejskim autobusie. Reanimowali pasażera, który stracił przytomność w trakcie podróży

i

Autor: Andrzej Otrębski/CC BY-SA 4.0 /wikipedia Kierowca autobusu i jeden z pasażerów reanimowali podróżnego, który w trakcie jazdy stracił przytomność / zdjęcie ilustracyjne.

Pasażer zasłabł w autobusie

Chwile grozy w miejskim autobusie. Reanimowali pasażera, który stracił przytomność w trakcie podróży

2023-02-23 9:33

Bohaterska postawa kierowcy autobusu linii nr 144 w Krakowie oraz jednego z pasażerów, pozwoliła pomóc mężczyźnie, który stracił przytomność w trakcie podróży. Poszkodowany był reanimowany, a następnie trafił do szpitala. - Gratulujemy postawy i zaangażowania. Bardzo doceniamy także fakt, że nasz kierowca mógł liczyć na wsparcie pasażera - czytamy na profilu FB Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Krakowie.

Kraków. Mężczyzna zasłabł w autobusie. Bohaterska postawa kierowcy i pasażera

Rano w środę, 22 lutego w autobusie linii nr 144 w Krakowie zasłabł jeden z podróżnych. Mężczyzna był reanimowany przez kierowcę oraz pasażera pojazdu. Ich walka o życie poszkodowanego trwała przez kilkanaście minut. Następnie opiekę nad nieprzytomnym mężczyzną przejęła załoga karetki pogotowia ratunkowego.

Wielkie uznanie dla postawy pasażera autobusu linii nr 144 oraz naszego kierowcy, pana Jacka. Dzisiaj rano ok. 7.30 udzielili oni pierwszej pomocy mężczyźnie, który stracił przytomność w trakcie podróży. Prowadzący wraz z pasażerem przez kilkanaście minut reanimowali mężczyznę, aż do przyjazdu pogotowia ratunkowego. Gratulujemy postawy i zaangażowania. Bardzo doceniamy także fakt, że nasz kierowca mógł liczyć na wsparcie pasażera - czytamy na profilu FB Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Krakowie.

Libacja zamieniła się w krwawą jatkę. 38-latek zadał śmiertelny cios kompanowi od kieliszka
Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?