Emilia Komarewicz

i

Autor: archiwum prywatne

Niesamowita Emilia zdobywa kolejne tytuły

2022-11-22 21:34

Emilia Komarewicz ( 16 l.), która podczas pandemii pokazywała czytelnikom Super Expressu, jak dbać o formę, zdobyła kolejne tytuły w swojej karierze sportowej. Zawodniczka z Krakowa tym razem zadebiutowała w kategorii seniorek podczas najważniejszych zawodów w sezonie i stanęła na podium.

Emilia Komarewicz ( 16 l.) jest zawodniczką PTG Sokół Kraków i od lat dumnie reprezentuje swój klub podczas najważniejszych imprez sportowych w Polsce a także Kadrę Narodową Polski. Trenuje pod okiem Samanty Gawor. Podczas pandemii niesamowita Emilia pokazywała czytelnikom Super Expressu jak mogą zadbać o swoje ciało poprzez codzienny trening, a tym samym poprawić swój nastrój. Teraz zawodniczka PTG Sokół zadebiutowała  podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorek, które odbyły się w ubiegłym tygodniu w Poznaniu i od razu stanęła na podium. Emilia zdobyła tytuł II wicemistrzyni Polski w wieloboju, czyli najważniejszej kategorii. Ale to nie wszystko! Gimnastyczna wróciła do Krakowa z tytułami wicemistrzyni Polski w układzie ze wstążką, II wicemistrzyni Polski w układzie z obręczą oraz drugiej wicemistrzyni Polski w układzie z piłką. Emilia jest uczennicą krakowskiego liceum, oprócz codziennych treningów wiele czasu poświęca na naukę, zwłaszcza języków obcych, które uwielbia. 

Emilia Komarewicz

i

Autor: archiwum prywatne
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają