Nowa Huta: Zastał żonę z kochankiem w łóżku. W zemście urwał mężczyźnie jądro

2017-11-23 16:17
Zdjęcie poglądowe
Autor: pixabay.com, Wokandapix / ESKA INFO Zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło 21 listopada w Nowej Hucie. Po imprezie Piotr K. zastał żonę z kochankiem w łóżku. Chwycił mężczyznę za genitalia i urwał mu jądro. 

Wszystko zaczęło się od zakrapianej imprezy, na której małżeństwo gościło 53-letniego mężczyznę. Około godziny 5.30 Piotr K. wyszedł z mieszkania na spacer z psem. Kiedy wrócił, zauważył że jego nagi kolega leży łóżku z jego żoną. - Sytuacja ta tak go zdenerwowała, iż chwytając za genitalia 53-letniego mężczyzny, zaczął ściągać go z łóżka. Działaniem tym spowodował urwanie jednego z jąder - relacjonuje krakowska prokuratura. 

Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe i policja. W tym czasie pokrzywdzony mężczyzna poszedł do domu. Stamtąd został zabrany do szpitala. Na miejscu zdarzenia zespół pogotowia ratunkowego znalazł wyrwaną część ciała pokrzywdzonego.

Po zasięgnięciu opinii biegłych z Zakładu Medycyny Sądowej CM UJ, 52-letniemu Piotrowi K. przedstawiono zarzut naruszenia czynności narządu ciała lub rozstroju zdrowia. 

- Piotr K. przyznał się do popełnienia zarzucanego mu przestępstwa, a w złożonych wyjaśnieniach przyznał, iż był bardzo wzburzony gdy po powrocie ze spaceru z psem zastał w łóżku w swoim mieszkaniu nagiego kolegę i swoją żonę - podaje prokuratura. 

Mężczyzna nie był dotychczas karany. Ma dozór policji. Grozi mu pięć lat pozbawienia wolności. 

Czytaj też: 

>>> W centrum Krakowa pijany mężczyzna pogryzł strażnika miejskiego

>>> Nowa Huta: Złodziej w szpitalu. Kradł portfele i... recepty

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE